Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2011. augusztus.1-2012....

2011. augusztus.1-2012. junius.15. (1év) 20 kg-ot szeretnék leadni,1 év alatt. De énmár a 12-15 kgnak is nagyon örülnék. Mit egyek, hogycsináljam? Vannak ötleteim, elképzeléseim. Szerintetek lehetséges? Nem szertném ha lógna a bőrőm.

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok.163cm magas,76 kg.Az álomsúly50-55 kg lenne.Az elképzelésem a következő:nem nassolok,semmi cukor,süti,chips,gyorskajak,cukrosüditők.Csak zöldség gyümölcs,tojás,hal,csirkemell párolva,tej(a reggeli kávéba,amibe cukrot nem tennék),szója..1 hónapban 1 szer tartanák egy víznapot amikor csak vizet iszok..Napi 1órát tornáznék,de nem rubint rékára,és semmi ilyenre.Maximum a norbira dvd címe:ducitréning.ugygondoltam eztcsinálom reggel,suli előtt.és délután pedig én magamtól zenére,helybenfutás aerobic...stb.1 órát.A suliban hetente 2x szokott lenni tesióránk.emellett a tesitanárom tart a felsősöknek hetente 1x aerobicórát 1 órásat.Tanulnom is kell szóval,amint az időm engedi fogokmég szobabiciglizni is.Kemény rubintrékakat azért nem akarok csinálni mert először le szertnék fogyni és utánna izmositani feszesiteni itt-ott.A 90 napossat akartam csinálni de sokan irtátok,hogy nagyonkáros,ésmivel fejlődö szervezet vagyok,nem szeretném kitenni magam annak hogy a szervezetem teljesen tönkre tegyem.1hónapban 1x viszont fogok enni 1 update csokit mert gyerekvagyok valamilyen szintem erre is szükségem van.szerinttek fogyni fogok ezzel a módszerrel 15 kilót minimum?Mégegyszer leirom nem szeretném ha lógna a bőröm ...stb..ilyesmi..Javitani valót találtok benne irjátok le,ha akármit tláltok benne ami nemjó.Köszönöm előre is.
2011. júl. 25. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

1 a víznapot felejtsd el

2 gyerekorvos és kivizsgálás, vele beszéld meg a fogyókúrát is 20 kg fogyás egy felnőttnek is sok, egy gyerek meg ne kezdjen bele orvos nélkül

3 testzsírszázalék mérés

4 beszélgess el a tesitanároddal, milyen sportot javasol

2011. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5 az étkezésben semmi drasztikus változtatás, úgy tervezzétek meg anyukáddal és az orvossal az étrendedet, hogy egy életre szól, nem egy évre!!!!!!!
2011. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem már orvossal,ő ajánlotta hogy ezek egyem tudod nekem a vérnyomásom és a szívritmuszavarom miatt is kéne fogynom.aztmondta legalább 57 kilóra ez lenne az ideális kiszámoltuk.de én 55 re akarok az a 2 kg ide vagy oda.És persze én ugy gondoltam,hogy utánna is egészségesen étkezem mert a családban hajlamossak vagyunk a hízásra.egy életen átt figyelnem kell majd mit eszek...Köszönöm hogy ilyen gyorsan válaszolt valaki.:)csak gondoltam megosztom hogy ti mit gondoltok:)
2011. júl. 25. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor a kezdet jó

a víznapot továbbra is felejtsd el

kis segítség:

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.!
2011. júl. 25. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!