Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5-6 hetes vetélés után,...

5-6 hetes vetélés után, mennyit kell várni a babaprojekttel?

Figyelt kérdés

Pozitív teszt,majdnem 2 hetes menzikésés után dokihoz mentem,de már nem látott terhessséget:(

Ezt a hónapot kihagytuk,meddig várjunk még?Semmi beavatkozás nem történt,minden spontán zajlott.

Van,aki írja,hogy egy ilyen után könnyebben megy.Tényleg?Rám férne egy kis bíztatás!:)


2012. szept. 24. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel!!! :)

Nálunk 9 hetesen ment el a baba, eü. kaparás kellett. Mondták, hogy fél évig nem lehet próbálkozni. Három hét után ismét teherbe esett a nejem, és egy gyönyörű, egészséges kislányom született.

2012. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem spontán vetélés volt, hanem nem volt a kicsikémnek a 8. héten már szívhangja.Missed ab lett a vége.Nekem nem mondta a doki, hogy várnom kell x hónapot.4 hét pihi idő aztán utána mehet minden ugyan úgy.Tegnap jött meg a műtét óta először-25 napra.Ahogy elmúlik azonnal próbálkozunk:)
2012. szept. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy ma voltam kontrollon,és a méhfal 3mm.Ez nagyon kevés nem?
2012. szept. 24. 15:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Kevésnek kevés.Azt nem írtad, hogy volt e napokban mensid vagy várod e a napokban?Szedhetsz E-vitamint meg folsavat méh erősítőnek:)
2012. szept. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen,vérzés után vagyok közvetlenül.Akkor akár jó is lehet?Igen,a folsavat mindenképp elkezdem szedni!
2012. szept. 24. 15:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Pontosan!:) Akkor semmi gond.Szedjél szépen még E-vitamint és középidőre szépen fel fog erősödni, hogy majd oda betudjon tapadni a kismanód:)!
2012. szept. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 hetesen ment el!Semmit nem láttak uh,spontán beavatkozás nélküli vetélésem volt!Mivel mi közben meddőségibe járunk,felhívtam a dokit,azt mondta,hogy 2 hónapot kell várnunk!(sajnálom!)
2012. szept. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem spontán beindult a vetélés, kb 6 hetes voltam. Műszeresen kellett befejezni. 3 hónapot kellett várnunk, majd elkezdtünk próbálkozni. 3 hónap múlva sikerült a baba.
2012. szept. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!