Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez baj? Esetleg méhen...

Lehet ez baj? Esetleg méhen kivüli terhesség?

Figyelt kérdés
a párommal 21én voltunk együtt végekeztünk mensi elött 4 nappal.a menstruáciom nem jött meg 25én azt hittem babás vagyok,nagyon örültem én is meg a párom is bár nem volt betervezve mert mint mondtam véfekeztünk, mert jövöre akartunj csak de nagyon boldogok voltunk.csináltam sorba a teszteket mind negativ lett...akkor kezdtem elkeseredni hogy mégsem de mindig azzal vigasztaltam magunkat hogy biztos még korai lett egy teszt ami az elvégzés után pár orával mmutatott nagyon halvány csikot ami elvileg már érvénytelen mert 10 percig mutat pontos eredményt.de azért bizakodtam.orvoshoz nem mentem mert gondoltuk ha terhes vagyok akkor még ugysem lát semmit ,mert még korai lehet voltak tünetek amiböl ara gondoltam ez terhesség lesz...két és fél hett késett a menstruáciom mire dajnos megjött.akkor ugy tudatosult hogy akor valosszinü nincs baba de bennem ,ég akkor is ott volt az érzés hogy én valamit érzek..most nem tudom lehet már csak bebeszélem magamnak hogy érzem nem tudom sajnos de hallottam méhen kivüli terhességröl és kicsit megiledtem hogy most akkor mi lehet.de mivel védekeztünk gumival elvileg nem lehetek terhes de vannak véeltlenek.a hét elején elkezdett fájni a mellem.meg még mindig érzem a tüneteket.arra is gondoltam hogy mikor utoljára együtt voltam a párommal már nem védekeztünk ugy döntöttünk hogy nem várunk tovább a babára és megadjuk neki az esélyt ez volt 3 hete kb mert sajna kint dolgozik és nagyon ritka...szoval arra is gndoltam hogy esetleg abbol lehettem terhes azért féja a mellem? mert amikor az elején irtam hogy gyanitotam akkor nem volt mell fájdalom.szoval nem értem...rem,élem azért érthetö ha nem akkor nyugodtan kérdezzetek.szerintetek mi lehet ez? vegyek tesztet?vagy kizárhatom a terhességet egydetlen alkalombol?
2009. aug. 2. 15:43
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi a helyxes irási hibákért de gyakorlo mükörömmel iro vagyok :D
2009. aug. 2. 15:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia,elöször is ha voltál beteg rendesen mint máskor akkor,ott még nem voltál terhes nekem is két hetet késett ciszta miatt.Ha jol értettem akkor,miután elmult azután voltatok eggyütt a pároddal,nem védekeztetek és ennek már három hete.Lehetsz terhes ebben az esetben,de mig nem késik legalább egy napot a menszid addig nincs miért görcsölj a témán.Ha késett akkor jöhetnek a tesztek.Attol is függ persze hogy három héttel ezelött pontosan mennyire voltál a menszitöl,bármi lehetséges.Én azt tudom tanácsolni need hogy ha megjön ha nem mindenképp menny el az orvoshoz mert az a két hét késés nem természetes dolog,és ha bármi rendelenesség van tudják ideibe orvosolni.Remélem segitettem egy picit.7 hetes k.m.
2009. aug. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen segitettél köszi...mikor utoljára együtt voltunk akkor még nem betegedtem meg...már emléxem hogy rosszul irtam le....amikor utoljára együtt voltunk még azt hittük hogy baba lesz és ugy voltunk vele ha baba lesz akkor már nyugodtan lehetünk de ha nem akkor viszont megadjuk az esélyt és nem várunk tovább...bocsi de már kicsit én is elvesztettem a fonalat hogy melyik napon voltunk együtt vagy hogy volt mert csak 3 havonta jár haza....bocsi é köszi a gyors választ.


és a cisztádat hogyan kezelték ? gyógyszereel?kicsit félek....

2009. aug. 2. 15:56
 4/6 anonim ***** válasza:
A Legjobb lesz ha felkeresed a nő gyógyászodat. Ő majd biztosat fog mondani. De a méhen kívülit én kizárnám. Lehet cisztád van. Amit gyógyszeresen lehet kezelni. Csak nagyon ritkán műtik.
2009. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

oké..köszike :D

megfogadom

2009. aug. 2. 16:53
 6/6 anonim ***** válasza:
A doki azt mondta nekem hogy ez a ciszta magátol felszivodik,meg hogy akkor ott volt valami folyadék,és arra irt valami gyogyszert de hála az égnek nem vettem be,mert már terhes voltam akkor csak nem tudtunk rola,és lehet a gyogyszer elhajtotta volna a folyadékkal eggyütt.Mindenképp orvos kell hogy lásson.
2009. aug. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!