Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Produkálhatok terhességi...

Produkálhatok terhességi tüneteket ha fogamzásgátlót szedek? És mondjuk nem megfelelő a hormontartalma hanem tul magas nekem?!

Figyelt kérdés
Amielött elkezdtem szedni a gyogyszert együtt voltunk a barátommal megszakitásos módszerrel,a mensim elött 2nappal utánna megjött akkor kezdtem el szedni elöször a gyogyszert azóta 1szer megint megjött és most kb 1hét múlva kell ismét megjönnie.Azt mondta az orvosom h valószinű h túl erős a szervezetemnek a hotmon tartalma (ezt akkor mondta mikor még csak a mellem szúrt és fájt) 2napja reggelente kicsit rosszul vagyok hányinger,szédülés és nagyon fáj a hasam néha még görcsöl is!!!!
2008. jún. 2. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak tüneteid vannak, de néha előfordul, hogy valaki fogamzásgátló mellett lesz terhes, mert épp nem jó az a fajta. A Dokid a májfunkcióvizsgálat alapján el kéne tudja dönteni, hogy jó e neked a gyógyszer. Ha ezt mondta nem értem miért nem írt másikat. mindenesetre a további tüneteket is említsd meg neki, mert ez nem normális. két havi adagnál mar meg lehetne szokni..
2008. jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam,hányinger,fejfájás,szédulés....stb.Aztán jelentkeztek koztes vérzések....és úgy gondoltam elég,én nem kínlódok vele,leálltam róla.Most már úgyis babucit szeretnénk :o) Szerintem beszélj a dokiddak és próbálj meg másik gyógyszert.
2008. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!