Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Produkálhatok terhességi...

Produkálhatok terhességi tüneteket ha fogamzásgátlót szedek? És mondjuk nem megfelelő a hormontartalma hanem tul magas nekem?!

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha orvos írta fela gyógyszered biztosan jó neked. feltéve ha nem a körzeti orvosnak mondtad be a brátnőd által jónak mondott gyógyszert.

Milyen tünetekre gondolsz? H aszeded a gyszert nem lehetsz terhes (kivéve ha rendszertelenül, elfelejtve szeded!) merta gyszer a peteérést gátolja. ha nincs érett pete nincs baba sem!

Terhesség tüneteit amúgy csak a 3-4 héten érzi meg az ember, feltéve ha vannak. de a leggyakoribbak: mellfeszülés, gyakori pisilés, szédelgés, fáradékonyság, hányinger, hányás. De ezek csak valószínűségi jelek, ha ilyet érzel nem biztos haogy terhes vagy. Ami már biztosabb a mensi elmaradása.

2008. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amielött elkezdtem szedni a gyogyszert együtt voltunk a barátommal megszakitásos módszerrel,a mensim elött 2nappal utánna megjött akkor kezdtem el szedni elöször a gyogyszert azóta 1szer megint megjött és most kb 1hét múlva kell ismét megjönnie.Azt mondta az orvosom h valószinű h túl erős a szervezetemnek a hotmon tartalma (ezt akkor mondta mikor még csak a mellem szúrt és fájt) 2napja reggelente kicsit rosszul vagyok hányinger,szédülés és nagyon fáj a hasam néha még görcsöl is!!!!
2008. jún. 2. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszer mellett is ugyanúgy teherbe eshetsz. Élő példa, a barátnőm szedte rendszeresen, minden hónapban megjött a menszije, és 5 hónapos terhes volt, amikor megtudta, hogy babója van!!! Addig semmi tünete nem volt!
2008. jún. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: ugye nem lettél terhes?
2009. okt. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!