Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebből még, hogy baba lesz?

Lehet ebből még, hogy baba lesz?

Figyelt kérdés

Július 23-27-ig voltak azok a napok amikor a legtermékenyebb voltam. A párommal 22-én éjjel, majd 26-án este és még 27-én éjjel is együtt voltunk. Három napja van hőemelkedésem. Augusztus 7-én kell hogy menszeszeljek, de nem várom!!!

De történ tegnap este egy baleset, ahogy takarítottam ki a kádat, majdnem bele estem, de helyette, csak a hasamat ütöttem meg nagyon, van a medence csontomnál egy kis véraláfutás.

Görcsölés szerencsére nincs, és ma volt egy kis émelygésem.

Dokihoz csak 10-e után tudok menni.

Tesztelni még nem teszteltem.

Nyugtassatok meg, hogy baba lesz!!!


2009. aug. 2. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Akár fejen is állhatsz, ez ilyen korán semmit sem jelent, nem veszélyeztet semmit. A méh nagyon erős, izmos falú szerv, a baba meg, ha van, még csak egy pici sejtcsomó.
2009. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is hasonló cipőben járok, én 8-ra nem várom.
2009. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Görbéd van?
2009. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Görbém nincs, mert azt, ha most nem sikerülne akkor mérném és készíteném el jövő hónapra.

Az első válaszolónak, pedig, nem az első babámat várom, tudom a testfélépítését, de valahogy megerősítést vártam, nem sértegetést.:(

Másodiknak pedig remélem nem fog hozzánk bekopogni a mikulás, majd csak jövő ilyenkor legközelebb:))!!!!

Jó éjszakát mindenkinek!!!

2009. aug. 2. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell félned, korai lenne, hogy bajt okozzon ez a babának nagyon :):) A másik pedig, hogy egészséges terhességet semmi sem szakít meg, nem kell félned :):) Szurkolok a pozitív tesztedért, ha van kedved írd meg az eredményt, olvasni fogom a kérdésedet :)
2009. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.


Nem sértegetést kaptál, hanem választ, normális hangnemben. A kérdésedből nem az derült ki, hogy tisztában lennél a testfelépítéseddel, hanem az, hogy ok nélkül aggódsz.


Megnyugtatni pedig nem foglak, hogy ebből tuti baba lesz, mert nem lehet tudni addig, amíg a vérzésed ki nem marad. Bocsika, ha hazugságot vagy ámítást vártál tőlem, én nem állok be ebbe a sorba. Épp elégszer kaptam már meg itt másoktól, hogy tuti babás görbém van, aztán mégis megjött. Én nem teszem ugyanezt senkivel, veled sem.

2009. aug. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ma kellett volna megjönnie, de teszteltem és még negatív, de még nem jött meg és nem is fáj semmim, úgy, hogy még lehet, hogy baba lesz ebből:)!

A medencémnél a véraláfutás, már csak zöldül, az is hamarosan eltűnik.

Ki hogy van ma? Remélem nektek pozitív a teszt és már nagy az öröm!!!

Üdv.

2009. aug. 7. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!