Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második babát szeretnénk de...

Bogyo110 kérdése:

Második babát szeretnénk de túl hosszú szerintem a ciklusom?

Figyelt kérdés
kislányom 1.5 éves 3 év probálkozás után jött össze miután csináltak nálam egy átjárhatósági kisműtétet .Most szeretnénk még egy babát de a szülésem óta napra pontosan 44 napra betegszem meg ,bár a szülésem előtt meg hol volt hol nem mensim most legalább van.kb fél éve probálkzunk de semmi most megyek majd a dokihoz vissza ,de érdekelne hogy van e olyan aki ilyen hosszú ciklusnál is teherbe esett .Az is érdekelne hogy most akkor a peteérést igy hogyan tudom kiszámolni 14 nap vagy 22 napra a mensitől számitva?
2012. szept. 25. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A következő menzesz első napjától vissza kell számolni 14 napot.

De ilyen hosszú ciklus mellett az se biztos, hogy van. Kezdj el hőmérőzni!

2012. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia nekem annó mielőtt terhes lettem a kisfiammal 2és fél éve 10 hónapot próbálkoztunk mert nekem is ilyen 45 napos ciklusaim voltak vagy épp több.Próbálkozatok és előbb utóbb jönni fog a baba.Ja és a baba születési idejét nem a ciklus alapján mondták meg hanem az ultrahangos méretek alapján.
2012. szept. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is hosszúak voltak a ciklusaim, 46 naposak. Ez rengeteg. Hát, az egyik hónapban (ez volt a 3. hónap) abbahagytam a hőmérőzést, amikor már a ciklusom 26 napján jártam és mentem a dokihoz, hogy akkor csináltassunk egy hormonvizsgálatot, mert a görbémen semmi nem látszott, se emelkedés, se peteérés. Nem egyből mentem, hanem az 50 valahányadik napon és látott egy petezsákot. Hát, azt hittem rosszul hallok. Pedig a görbémen semmi nem látszott. tehát akkor kb. a 27-28 napon már lehetett volna egy peteérés. (amikor már nem is mértem).

vagy talán előtte a 26-ig napig? nem tudom elképzelni, görbém alapján nem volt

2012. szept. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!