Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondjatok hogy ez nem lehetseg...

Mondjatok hogy ez nem lehetseges!?

Figyelt kérdés
Most jottem a nodokitol, elvileg azert mentem, hogy hormonlabor beutalot kerjek, meg hogy megnezessem, volt e peteeresem. A 22. ciklusnapon vagyok, sargatestet latott, de amikor jobban megnezte a mnyalkahartyat, azt mondta nem is biztos hogy szukseg lesz a hormonlaborra, mert valami szabalyos peteszak szeru valamit lat beagyazodva a 15mm-es!!!! nyalkahartyaba. Meg kepet is adott rola, pedig nem is kertem, sot mondtam neki, hogy ez lehetetlen, hogy a 22. napon petezsakot lasson, az csak alig 3 het a mensitol szamolva, ha nem biztos inkabb ne is mondja, mert nem akarok feleslegesen remenykedni. De mar mindegy, de ez akkor is lehetetlen, ez nem lehet egyszeruen, masnak meg 5 hetesen se latnak semmit, persze majd nekem pont 3 hetesen. raadasul nem is egy hiperszuper gep ez, bar teny, nem egy oskovulet, de akkor is. Kerlek mondjatok hogy ez nem lehet, mert meghalok, ha ezek utan tenyleg megjon. Ja, persze mondtam is neki, hogy nem lehet, hogy csak mensit jelzo felritkulas, de azt mondta az nem ilyen. Akkor is, ez ugye lehetetlen???? Ez keptelenseg, nem akarok remenykedni, kerlek, mondjatok valamit, megorulok!!!
2012. szept. 26. 18:30
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Felreertes ne essek, szeretnenk a babat, de ez akkor is lehetetlen. Ja, tesztet nem fogok meg csinalni, max, ha kimarad, de mindegy, szeritem hulyeseg az egesz, csak belemverte a remenyt.
2012. szept. 26. 18:31
 2/41 anonim ***** válasza:
83%

De szerinted miért mondana ilyet a doki ha nem így van?

Ő a doki,csak jobban tudja.De ha az megnyugtat menjél el egy másik dokihoz.

2012. szept. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet hogy terhesen menstruáltál? ugyan olyan volt az előző vérzésed? Mert ha jól számolom akkor olyan 5 hetes környékén lennél ha még az előző ciklusban teherbe estél. Én a helyedben csinálnék 1 tesztet, mert ahol már a petezsák látszik, azt a teszt is mutatja. Nagyon szurkolok Neked!
2012. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Azért a dokik nem szoktak ilyesmivel hitegetni senkit.Azért mondta mert látta!Inkább pozitív legyél,mert csodák márpedig vannak!Most már így is úgy is reménykedni fogsz, és nagyon drukkolok neked!
2012. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Ne éld túl bele magad, de azért egy szakember csak jobban tudja mint te.
2012. szept. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

En is nagyon szurkolok Neked!

Tesztelj batran!!!!

Irdd meg mindenkepp!!!

2012. szept. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok, az 5 hetet kicsit elszámoltam, szóval olyan 7 hetes lennél akkor ezek szerint? Bár az is lehet hogy később volt a pé-d az előző ciklusban. Nagyon-nagyon szurkolok!


3-as válaszoló

2012. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
kerdezte a mensit igen, de ahhoz meg kicsi, hogy 7 hetes legyen. en mar arra is gondoltam, hogy elveteltem az elozo ciklusban, ugy hogy nem is tudtam rola, de ahhoz meg mar ki kellett volna urulnom teljesen nem? mindegy, lenyugszom, es varok, mast ugysem tehetek, tesztelni meg nem fogok, de egyre jobban megy le rolam ez az izgalom, tudom, hogy ez lehetetlen...
2012. szept. 26. 18:49
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Megértem hogy nem akarod beleélni magad,de ennyire negatív se legyél!
2012. szept. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Persze nem leszek negativ, dehat, ez annyira lehetetlen lenne. Se terhestunetem, meg olyan komolyabb mellfeszulesem sincs, bizom a csodaban, de akkora pofaraeses lesz amikor jovo heten megjon, na akkor csalodott leszek, pedig eddig nem gorcsoltem rajta, nem "balheztam", ha megjott, de ez most tul sok info volt nekem.
2012. szept. 26. 19:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!