Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha rengeteget iszom, folyamato...

Ha rengeteget iszom, folyamatosan, mais biztos megittam több mint két litert akkor lehetséges hogy azért vagyok nehezebb négy kilóval? Mondjátok hogy nem híztam meg! Ugye ez lemegy holnapra?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Te jó ég :D 4 kilótól először is nem vagy meghízva....gondolom max 16 éves vagy azok riadoznak így. Mellesleg ivástól nem leszel 4 kilóval nehezebb...másodszor ha nem látod magadon hogy ha híztál lehet hogy csak izmosodtál...mivel az izom 10-szer többet nyom mint a zsír. harmadszor ha híztál azt látod, vegyél vissza kisebb adagokra a kajádból és akkor lemegy.
2011. okt. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vicces mert ma reggel óta vagyok négy kilóval nehezebb.pedig csak almát ettem.meg egy kis darab hekket.semmi mást.és hát azt tudjuk hogy egy liter víz egy kiló.ezért gondolom.
2011. okt. 30. 16:45
 3/8 anonim ***** válasza:
holnapra, vagy amikorra kiürül a szervezetedből, vissza fog állni.
2011. okt. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
persze 1 liter víz 1 kiló, csak épp az folyamatosan ürül ha normálisan működsz...vagy azt mondod hogy 4 liter vízzel mászkálsz egész nap?
2011. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs értelme napközben méregetni magadat! Méredzkedni mindig reggel kell.

A kaja súlya nem hízás, ha most ettél volna 10kg kígyóuborkát és semmi mást, akkor azon aggódnál, hogy híztál e 10 kilót? (10 kg kígyóuborka 1000 kcal összesen).


A napközbeni méredzkedés arra az egyre jó hogy hülyeségeken idegesítsed magadat.

2011. okt. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
1kg zsir ugyan annyi mint 1kg izom. Nem? Vagy rosszul tudom? A lenyeg
2011. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az izomrost 10-szer többet nyom mint 1 zsírsejt.
2011. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintetek az izomkolosszusok miért 120 kilók? biztos olyan sok zsír van rajtuk, attól hogy valaki nehéz nem feltétlen zsír van rajta, és attól hogy 4 liter víz van egy emberben ami szerintem abszurd abból a szempontból hogy egy nap itta meg nem lesz rajta 4 kiló plusz
2011. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!