Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire számít a tesztelésnél...

Mennyire számít a tesztelésnél a reggeli vizelet?

Figyelt kérdés

Ebéd előtt teszteltem és negatív lett (x-epil).

Nem tudom, hogy pontosan mikor kéne megjönnie, mert a görbémen nem egyértelmű az ovu. napja. Kb. 13-16 dpo-n lehetek. Nincs semmi tünetem, de egy hete pár csepp barnás vérzésem volt. Mivel még sosem tapasztaltam ilyet, ezért gondoltam, lehet beágyazódás. Eredetileg ma reggel akartam tesztelni, de olyan "mindjárt megjön" érzésem volt, hogy azt hittem tényleg megjön. Mikor elmúlt a görcsölgetés mégis csak megcsináltam a tesztet.

Ugye jól gondolom, hogy napközben is pozitívnak kellett volna már lennie?


én tettem fel pár napja ezt a kérdést

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


[link]


Bocsi, tudom, hogy a türelem a legfőbb erény, csak annyival egyszerűbb lenne, ha tudnám pontosan a mensi idejét.


2012. szept. 27. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Számít, mikor tesztelsz, reggel vagy délben. Legalábbis azt senki sem tudja, h melyik nap melyik percétől indul a hcg termelődése, és h milyen gyorsan, elméletileg másnaponként kb. duplázódik a szintje, de az elején nyilván nem lesz nagyon magas még úgy sem. Szóval röviden: holnap REGGEL , első pisiből tesztelj. (és nem baj, ha éjjel/hajnalban ki kell menni pisilni, az nem számít)
2012. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem már délutáni vizeletböl is kimutatta igaz halványan, de ott volt a második csik, reggel meg erös pozi volt!
2012. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én egyik terhességemnél sem a reggeli vizeletből néztem.

Egyszerűen azért mert így jött ki.


Mind a 3-szor egyértelmű pozitív volt a nap bármely szakában.

2012. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nagy taps, 3. válaszoló. Nyilván azért, mert mondjuk már 5-6 hetes lehettél, mikor nézegetted. De ha vki pl. a nemvárt napja körül tesztel, annak lehet délután, este negatív, h amúgy pozi, mert hcg szint reggel a legmagasabb.

Elsőnél én reggel néztem, másik gyerkőcnél délután, de már tüneteim kezdtek lenni, nem is csodálkoztam h délután 5kor kétvonalas erős pozi.....

2012. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól, függ, hogy kinél, hogy nő a HCG és mikor foganhatott a baba.


De amúgy én úgy gondolom, hogyha délután 3-4 órán át nem iszol-eszel, és nem mész WC-re majd csak teszteléskor, akkor sikeres lehet a teszt (ha persze ott a baba), mint reggel is! De mivel ma már teszteltél 2 nap múlva tesztelj, ha baba van akkorra már ki kell mutassa!


Én a 14 napra raknám az ovudat, de nekem sem egyértelmű! Olyan 28-30 napos ciklusra számíthatsz!

2012. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4. válaszoló kedves figyelmébe ajánlanám hogy én nem kötekedésből írtam amit írtam.

" Nyilván" fogalmad sincs mikor teszteltem, mégis osztod amit nem kéne.

6 hetes terhesen már réges rég bent feküdtem a kórházban, de nem publikus hogy miért.


És "nyilván" jóval előbb tudtam meg hogy babát várok.

Már a nemvárt napja előtt tudtam...

2012. szept. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Ha holnap reggel is még magasat mérek és persze nem jön meg, akkor reggeliből tesztelek.

Ja, és remélem nem szültem vitát a kérdésemmel.

2012. szept. 27. 15:21
 8/9 A kérdező kommentje:

Teszteltem újra reggel, persze negatív lett. Szóval nincs baba.

Ráadásul még a szerveztem is szívat. Úgy szokott megjönni, hogy hirtelen elönt a vér és görcsölök. Erre most reggel óta vérezgetek, görcs semmi csak mensis érzés. Holnapra remélem rendesen megjön.

2012. szept. 28. 13:07
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül megjött rendesen, de a hőm csak 1 hétre rá esett le.
2012. okt. 4. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!