Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt volt tünetetek?...

Nem várt előtt volt tünetetek? Megírnátok hogy mi? /főleg azok írjanak akiknek volt már előtte is, köszönöm/

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 10:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem annyi volt hogy a nem várt előtt kb 4 nappal rettentő fáradtság volt rajtam, akármennyit aludtam, egész nap ásítoztam, majd elaludtam. De ezt is a szakdolgozatomra fogtam amit akkor írtam éjjel-nappal, így nem is gondolta hogy terhesség miatt. Aztán menzi előtt mindig nekem fehér folyásom volt, és akkor meg semmi. De ezt is a clostinak tudtam be, és végül is a folyásból semmire nem lehet következtetni. A cicim ugyan úgy fájt mint menzi előtt szokott. Egyszer a menzi előtt 4-5 nappal volt egy nagyon halvány rózsaszín valami a wcpapíron, de ezt is annak tudtam be hogy kimerültem... pedig tudatosan próbálkoztunk a babával, pcos vagyok és clostit szedtem az előző ciklusban. Majd egy nappal a nem várt előtt ellőttem egy tesztet, mert volt otthon, és szép pozitív lett. El sem mertem hinni. Rohantam és vettem még párat. Délután is szép pozitív lett. Majd nem jött meg. :)

Ez a mi történetünk.

30 hetes kismami

2009. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!