Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a görbe még jelenthet...

Ez a görbe még jelenthet babát? Vagy most se sikerült?

Figyelt kérdés

[link]

Napok óta fáj a mellem és szurkál a hasam,valamint hányingerem van. De tegnap este sajnos miután együtt voltunk volt egy kis halvány rózsaszín folyásom. Ez mit jelenthet? Ilyenkor már gyengén meg szokott lenni.


2009. aug. 3. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát még nem lehet mit mondani. A mellfájdalom és a hasszurka természetes a menzi előtt. Ha nem esik lejjebb holnap a hőd, és nem jön meg, akkor lehet következtetni a babára a hőből.

Drukkolok hogy ne jöjjön meg.

Majd írj holnap.

25 hetes kismama

2009. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy nálad mit jelent ez, de nálam mensit. sex után nekem is volt rózsaszínes valami, utána rá 2 napra meg is jött!

Kívánom, hogy nálad ne így legyen!

2009. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sajnos én is attól félek,hogy meg fog jönni:(
2009. aug. 3. 10:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Rosszul húzta be: 17. vagy 19. ciklusnapodon ovuláltál.
2009. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én is a 18. vagy 19.napra vettem a pé-t.:) Amugy eddig mindig rosszul húzta be:(
2009. aug. 3. 11:02
 6/6 A kérdező kommentje:

Mára feljebb ment és a tegnapi kis halvány piros folyás is elmúlt,nagyon kevés volt. Szerintetek?

Vérfolt után soha nem ment fel,hanem mindig csak lefelé, a ciklusaim 30 naposak csak múltkor volt 32,viszont mindjárt megjön érzésem va. [link]

2009. aug. 4. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!