Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek meg fog jönni...

Szerintetek meg fog jönni vagy kisbabát várok? Kinek voltak hasonló tünetei és mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Augusztus 25.-én volt meg utoljára és általába 27-29 napra jön meg.

Most késik is,szúrkál a hasam,a kávé illatától rosszul vagyok szó szerint(pultosként dolgozom),mellem nagyon meg van duzzadva és érzékeny a mellbimbóm,sokat járok pisilni,DEE a derekam majd leszakad és néha egy kicsit görcsölök is.

Ma pisilés után egy nagyon világos rózsaszínű valami volt a wc papíron,azóta semmi!!

Délután csináltam egy Lilly tesztet és negatív lett!

Baj h délután csináltam a tesztet??

Köszönöm előre is!!


2012. szept. 27. 20:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tüneteid alapján imán lehetsz terhes.

Viszont amikor nekem ilyen pirosas maszatolásom volt akkor nekem utána meg is jött. De sok olyan eberről hallottam akinek ugyan úgy volt maszat és még is babás volt.

Reggeli elsőből csináld legközelebb, mert délutánra már felhígulhat a vizeleted a tesztelésre.

Megy a drukk majd írd meg, hogy mi lett. :)

2012. szept. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Sajnos tegnap éjszaka megjött:S:S!

Ez a hónap sem sikerült,de majd az október:D!

2012. szept. 29. 23:18
 13/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom:((
2012. szept. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy legalább új ciklust tudsz indítani. :)

Szurkolok majd.

2012. szept. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!