Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sajnos 6, vagy 7 hetesen...

Sajnos 6, vagy 7 hetesen elhalt a terhességem. Missed ab lett a vége. Kivel történt hasonló eset, hogyan vészeltétek át?

Figyelt kérdés
Két napja volt "befejezésem", ami nagyon megviselt engem és a férjemet is. Úgy érzem csak akkor jön rendbe a lelkem, ha újra terhes leszek (igaz félek is tőle). Ha valakivel történt hasonló, leírná nekem a történetét, hogy erőt merítsek belőle? :) Nagyon köszönöm.
2012. jún. 14. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát.. remélem nem veszed belevakkantásnak, személyes tapasztalatom ugyan nincs, DE nagyon sok helyen olvastam, h a dokik ilyenkor sürgetik a mielőbbi teherbeesést, mert a méhnyálkahártya leválásával, új, friss réteg "képződik" , nagyobb esélyt adva egy esetleges terhességnek.

Illetve ált. a 12. hétig bekövetkezett vetélések hátterében az áll, ha természet "szelektál", tehát a baba valószínűleg beteg lett volna.

2012. jún. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt nagyon sokan vagyunk akivel sajnos megtörtént az , ami veled is. Sajnálom :(


Nekem 2 hónapja volt missed ab-om. Nehezen viseltük mindketten. 7-8 hetesen halt el a magzat, amit a 12. heti uh-n közöltek velem. Bőgve rohantam ki a vizsgálóból, rögtön hívtam a férjem, ő is kiborult. Azóta is sokat beszélünk róla, de már nem kell sírnom ha rá gondolok. Az idő segít...


Ebben a ciklusban újra próbálkozhatunk. Remélem sikerül, mert nem szeretnék több csalódást. Én is úgy érzem, hogy csak a következő terhesség tudja gyógyítani a sebeket.


Kitartást kívánok nektek :)

2012. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami Veled is megtörtént!:(


Nekem februárban 9 hetesen halt el a babám. Nagyon nagyon rosszul viseltem,hetekig sírtam ha rá gondoltam vagy babát,terhes nőt láttam az utcán!


6 hetes kontrollon már azt mondta az orvos,hogy szépen gyógyult a seb,lehet próbálkozni. Múlt héten pozitívat teszteltem! 5 hetes vagyok, iszonyatosan félek,dde most nem lehet baj!!


Szorítok Neked! Jobbulás!

2012. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem múlt héten ment el, 5 hetesen a babám.

Igaz, csak rövid ideig volt velem, de nagyon megviselt az egész. És én is csak úgy érzem, hogy egy újabb terhesség tenné rendbe a lelkem.

Viszont én is hallottam több helyről, hogy utána könnyebb újra teherbe esni (bár a nődokim azt mondta, ez nem feltétlenül van így).

A nődoki megvizsgál, hogy minden rendesen távozott-e és ha igen, akkor akár azonnal lehet újra próbálkozni. Mi pl máris próbálkozhatunk újra.


Sok sikert mindenkinek és gratula azoknak, akiknek már sikerült!

2012. jún. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Remélem minden rendbe jön és mielőbb teherbe eshetek újra. Nehéz lesz kivárni a 3 hónapot. :( Addig is próbálok erőt meríteni a kommentekből és mások sikertörténeteiből.

Mindenkinek jó egészséget és gyönyörű kisbabákat kívánok!

2012. jún. 19. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!