Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy hülyeség:a Duphast...

Lehet, hogy hülyeség:a Duphastontól lehet nagyobb a pocim? A tájékoztatóba írják a mellnagyobbodást, azt tudom.

Figyelt kérdés
Fogyiztam,és odafigyelek az étkezésemre,de ma reggel azt észleltem,hogy a pocim nem olyan,mint szokott,hanem nagyobb.nem ettem semmit olyat,ami puffasztana...
2012. szept. 27. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem puffasztott a Closty, és a Merional is, de csak tüszőrepi után. És a progeszteronok is szerintem. Igen, így azt gondolom, puffaszthat. Bírj ki még pár napot:) Így, ismeretlenül is szorítok, Sorstárs!:)
2012. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.ma van 1 hete,hogy szedem,de csak ma reggeltől észlelem.én is szorítok Neked ;-)
2012. szept. 27. 21:41
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem lehet, hogy puffaszt, sőt.
2012. szept. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!