Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek következő hónapban...

Ocsiné kérdése:

Szerintetek következő hónapban van esélyem Closti segítségével nagyobb petesejtre?

Figyelt kérdés
Elvagyok keseredve,mert túlvagyok az első Clostis hónapon és nem lettek elég nagyok a petrék,mindössze 7,5 mm-es. :( Nagyon vágyunk már a babára a férjemmel.

2012. aug. 2. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyit szedtél? Nekem se lett az első Clostis hónapban terhesség. Nekem mondjuk elég nagy volt a petém, de későn, így nem tudott beágyazódni. Ebben a hónapban 1,5szer annyit szedek. napi 3 db-ot. Szurkolok neked!
2012. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2*1 5 napig.most is ilyen dózist kaptam.Köszönöm szépen!
2012. aug. 2. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Drukkolok, hogy összejöjjön!

Nekem most volt az első Clostis hónapom, meg is nőtt a tüszőm 21 mm-esre és most úgy tűnik, hogy nem fog megjönni (halvány csíkos tesztjeim vannak, ami talán bébit jelent).

Remélem, gyorsan babás leszel!

2012. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves második!Örülök,hogy az első Clostis hónapod sikeres!Gratulálok! :) Köszi a kedves soraidat!
2012. aug. 2. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves harmadik, mutasd meg a tesztedet :)
2012. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a napi 2 szemtől sok tüszőm lett,de nekem is aprők,2 lett ami dominánsnak számitott,de igy is csak a második hónapban sikerült:)Drukkolok neked:)
2012. aug. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!