Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már kb.1hete ugy érzem, mint...

Babára várva kérdése:

Már kb.1hete ugy érzem, mint ha mensi fájdalmam lenne. Enyhén. De mégis érzem.11. én jött meg,16án mult el. és a hasam szemmel láthatóan jóval nagyobb. szóval haspuffadásom is van. Babát már régóta szeretnék! Lehet most sikerült?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nagyon korai lenne bármit is mondani,lehet csak a peteérést érzed.Nekem szokott szúrkálni a hasam olyankor.
2012. aug. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha peteérésem van,akkor eshetek teherbe?v hogy van ez?eddig nem éreztem ilyet
2012. aug. 31. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen ha peteérésed van akkor eshetsz teherbe hiszen akkor tud a sperma és a te pete sejteted találkozni.

Szerintem és ovulációdat érzed.

2012. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de már több mint 1hete.és kiseb nyilalást is érzek néha oda lent:-S rem.nem lesz gond
2012. aug. 31. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!