Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor adnátok fel? Mikor kell...

Mikor adnátok fel? Mikor kell elereszteni?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éve próbálkozunk és semmi siker. Azon gondolkozom, hogy lehet, hogy azt üzeni az élet, hogy nekem-nekünk nem jár baba.
2009. aug. 3. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Elnézést mindenkitől aki hasonló cipőben jár, DE közel 2 éve??:) Volt ismim, aki 5 évig próbálkozott és a 6. évben végre összejött! Mindent kipróbáltatok? Ne adjátok fel!! Ha szervileg minden oké veletek, akkor hajrá! Ne mondj le róla ilyen hamar! :) Kitartás!!

2009. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvosok mit mondanak? Találtak valami akadályt vagy kizáró okot? Nem írtál részleteket, de szerintem ne add fel. Sokaknak jóval több próbálkozás után sikerül csak a baba. Tudom, hogy nehéz, mert nekem sem ment egyszerűen a dolog, de tartsatok ki! Ha most nagyon bele vagytok fáradva, tartsatok kis szünetet. Lehet, ha nem görcsöltök rá annyira, jön magától is.
2009. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
erre ne is gondolj h nektek nem jár!de igen is jár és el fog jönni a ti időtök is!próbálj meg pozitívan hozzáállni,háth az segít!tudom h nehéz,én megértem mert én is ebben a cipőbe járok,mi 15 hónapja próbálkozunk!hidd el el fog jönni a mi időnk is csak türelem!
2009. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A sógornőmék szülei 21 évig próbálkoztak a gyerekkel, mire ő megfogant. Szóval semmi sem lehetetlen.


Őszinte együttérzésem nektek. Nem tudom, hol jártok (vizsgálatok, gyógyszerek, inszem, lombik), de ne adjátok fel.


Gyakran hallani olyat, hogy a pár örökbefogad egy gyermeket, és akkor fogan meg az anyuka - talán, mert akkor végre abbahagyja a görcsölést, és a picire koncentrál, örül, boldog, nyugodt.

2009. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne adjátok fel! Ha ki vagytok vizsgálva, nincs biológiai akadály, akkor csak a fejekben van a gát, ezt kell legyőzni. Békében várni a babát, hogy jöjjön. Ilyen szempontból viszont jó, ha feladod, sokakhoz pont olyankor hipp-hopp bekopog a gólya.
2009. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

anyumék 12 évet vártak bátyámra:)

sok sikert!

2009. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az AVIVA Tornát!
2009. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!