Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt, mégis terhesség?

Negatív teszt, mégis terhesség?

Figyelt kérdés
5.napja késik,tegnap teszteltem az negatív lett,mégis tegnap egésznap olyan aluszékony voltam,hányingerem volt,szinte egésznap néha elmúlt,nagyon fel vagyok puffadva ilyen 10-20 percenként pisilek de nem felfázásos mert nem más színű nem csíp semmi!a hasam pedig sokat szúrkál,görcsöl!Most akkor nem értem!Orvoshoz jövő héten megyek akkora kaptam időpontot de addig egy pici reménysugár jó lenne!Valaki járt így esetleg mi a véleményetek?
2012. okt. 1. 06:12
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
jah és 6:30 perc van és megint fura a gyomrom:S
2012. okt. 1. 06:30
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem 9 nap késés után lett csak pozitív a tesztem.
2012. okt. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én nem hozok reménysugarat de azért a terhességet se lehet kizárni teljesen amíg nem jön meg.

Ilyen hamar ennyi tüneted biztos hogy nem lehet.Én 7-8 hetesen lettem hányingeres,puffadni meg még később puffadtam,illetve mensi előtt is úgy néztem ki mint egy víziló.A pisilés gyakori,de nem 10 percenként kell azért,később ha majd a baba nyomja esetleg előfordulhat.

Én most vagyok 16 hetes,és 2szer kelek fel pisilni,pedig rengeteg folyadékot iszok állandóan.

A felfázás nem törvényszerű hogy fájdalommal és más színű vizelettel jár.5 nap után szerintem ha halványan is de ki kellene mutatnia a tesztnek ha van baba.


Persze az amit leírtam sem biztos hogy másnál nem hamarabb fordulnak elő,mint ahogy nálam volt,de 5 nappal mensi után ennyi tüneted szerintem nem lehet babától.

Biztosat nyilván csak az orvos fog mondani ha megvizsgál,minden esetre azért szurkolok hogy baba legyen.Majd írd meg mi lett az eredmény. :)

2012. okt. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,persze lehet h.már én produkálok magamnak dolgokat az idegesség miatt,egyébként is nagyon pisilős vagyok:/
2012. okt. 1. 06:56
 5/17 anonim ***** válasza:
2 vagyok Négy terhességem volt, mind a négynél előbb jöttek a tünetek, mint ahogyan a teszt pozitív lett. Mensi késésnél az orvos is mindig elsősorban terhességre gondol. Amíg késik a mensid ott a remény.Én is sokszor pisiltem. Ezt a méh változása ill. a hormonális változás idézi elő és ez lehetaz első tünetek egyike.
2012. okt. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Alexandra8803 ***** válasza:
58%
Uganígy vagyok, holnap tesztelek ismét. A remény hal meg utoljára!!
2012. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Talán később fogant, és még nem mutatja ki a teszt. Attól is függ, hogy milyen érzékenységü teszttel csináltad, és hogy reggeli vizeletből. + ha ilyen gyakran kell menned pisilni, akkor nem eléggé "tömény" a vizelet, tehát a HCG szintje annyira alacsony lehet, amit nem mutat ki a teszt.

3-as válaszoló sokmindent tévesen gondol. De a gyakori vizelési inger igenis lehet 10-20 percenként is. Nekem mindhárom terhességnél az első tünet volt. Már a nagyon halvány pozitiv teszt előtt 2 nappal. A harmadiknál már a hányinger, álmosság is jelentkezett ugyanúgy 2 nappal a nemvárt előtt (és a halvány pozi teszt előtt). Puffadás is jellegzetes tünet.

Bármi lehet. Egy biztos, hogy ha már ilyen tüneteid vannak, akkor 1-2-3 nap múlva a 25-ös érzékenységü teszt ki fogja mutatni.

Persze az is lehet, hogy pszichés hatásra jelentkeznek ezek a tünetek, de ez hamarosan ki fog derülni. És drukk a babához. :)

Remélem nemsokára én is igy izgulhatok. :)

Majd ird feltétlen ird meg hogy mi lett.

2012. okt. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Nekem a lányomnál már akkor jöttek a tünetek, mikor még nem is kellett volna megjönnie. Most én is úgy vagyok, hogy már másfél hete késik. A múltheti tesztem negatív lett, de a héten veszek még egyet, szerintem az túl korai vizsgálat volt. És mindenképp reggeli vizelettel nézd, hiába van a papíron, hogy bármely időszakban vizsgálható. Csak az a biztos....
2012. okt. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!pénteken megyek orvoshoz,hát majd elválik mi lesz de én úgy érzem ez baba,nem tudom miért,de lehet csak be beszélem már magamnak:(
2012. okt. 1. 13:27
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

3 vagyok!


Nem tudom már melyik válaszoló írta,de válaszolnék:

Miért is gondolok sok mindent rosszul?Te esetleg szakképzett vagy?Ha nem addig te is csak találgatsz,így leírhatod amiben nem értesz egyet,de az nem azt jelenti hogy én gondolom rosszul a dolgokat.Mindenki a saját tüneteit,tapasztalatait írhatja csak le.Így értelmét veszi a felülbírálatod...

De egyébként pontosan az ilyen reménykeltő válaszadók miatt voltam csalódott minden hónapban mikor megjött.Vissza gondolva akkora marhaságokat írtak hogy borzasztó,én meg persze találtam összefüggést....

Gyakori vizelési inger korai tünet,de realizáljunk már....10 percenként???...tehát kb a sarki közértig nem jutnál el.Ezért szerintem inkább felfázás a reálisabb.

Én is többet jártam pisilni,hamarabb megtelt a hólyagom de nem 10-20 percenként.Hanem a 3 óra helyett 1,5 óránként mondjuk.A puffadás meg tipikus mensi előtti tünet.Ez 10 nőből 7nél biztosan meg van.És persze írhattam volna a kedvenc szálló igémet amit itt minden mensi előtt lévő nő megkap..."még nem jön meg van remény" illetve "nekem x nap után lett pozitív" .... És még sorolhatnám.


Ne haragudj meg Kérdező,inkább írom le a pszichés és egyéb okait a tüneteidnek mint egyből rávágjam hogy "óóó hát persze,biztos terhes vagy,5 percenként tesztelgess"

Ettől függetlenül tényleg szívből kívánom hogy baba legyen,de ámítani nem foglak.


Itt van a premenstruációs tünetegyüttesről néhány dolog.:

[link]

De a lényeg a tünetei...bemásolom és utána lehet lehet összefüggéseket keresni hogy akkor mi is volt a baba miatt és mi nem:


Tünetek



A PMS-t több mint 150 tünet jellemzi. A tünetek személyenként igen változóak lehetnek. A leggyakoribb tünetek a következők:


Hangulati zavarok: depresszió, szomorúság, szorongás, harag, ingerlékenység, gyakori hangulatváltozások.


Mentális problémák: csökkent koncentrációkészség, döntésképtelenség.


Fájdalmak: fejfájás, emlőérzékenység ízületi és izomfájdalmak.


Idegrendszeri problémák: álmatlanság, aluszékonyság, étvágytalanság, bizonyos ételek túlzott kívánása, fáradtság, levertség vagy éppen mozgás és beszédkényszer ("agitáció"), a nemi késztetés megváltozása, ügyetlenség, szédülés, hangyamászás érzése (paresztézia).


Gyomor-bélpanaszok: hányinger, hasmenés.


Vegetatív zavarok: erős szívdobogás-érzés ("palpitáció"), fokozott verejtékezés.


Só- és vízvisszatartás: puffadás, testsúly-növekedés, csökkent vizelet-elválasztás.


Bőrpanaszok: akne, zsíros bőr és haj.


Na nekem ebből babával IS ezek ugyan úgy meg voltak:

ingerlékenység, gyakori hangulatváltozások,csökkent koncentrációkészség,döntésképtelenség,álmatlanság, aluszékonyság,étvágytalanság,fáradtság,puffadás,



De még egyszer mondom hogy kívánom hogy a többieknek legyen igaza és baba legyen.Majd írd meg Kérdező.

És nem veszekedés gyanánt írtam vissza a válaszolónak sem,csak megvédtem amit leírtam.

2012. okt. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!