Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt, mégis terhesség?

Negatív teszt, mégis terhesség?

Figyelt kérdés
5.napja késik,tegnap teszteltem az negatív lett,mégis tegnap egésznap olyan aluszékony voltam,hányingerem volt,szinte egésznap néha elmúlt,nagyon fel vagyok puffadva ilyen 10-20 percenként pisilek de nem felfázásos mert nem más színű nem csíp semmi!a hasam pedig sokat szúrkál,görcsöl!Most akkor nem értem!Orvoshoz jövő héten megyek akkora kaptam időpontot de addig egy pici reménysugár jó lenne!Valaki járt így esetleg mi a véleményetek?
2012. okt. 1. 06:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,ezeket én is tudom szerencsére,és tudom is hogy mit hova rakjam csak az kicsit érdekes h.eddig soha sem késett most meg egyből már 7.nap:S mensi előtt soha semmi panaszom nem szokott lenni max h.előre jelez a hasam h.megfog jönni de ennyi,most meg ezek a tünetek...
2012. okt. 2. 06:10
 12/17 anonim ***** válasza:
56%

Kedves 3-as! "óóó hát persze,biztos terhes vagy,5 percenként tesztelgess" ilyet senki sem írt. Te szakember vagy? Mert itt akad néhány. Ha hiszed, ha nem amit leírt, mind mind jellemzőek a terhesség első heteire. Tudod a hormonális változások miatt. Olvass utána egy kicsit jobban. Ha nem jön meg a menstruációja és nem védekezett a párjával, igenis nagy valószínűséggel terhes. Ja és igen, érdemes lenne neki pár naponként reggeli vizeletből ismételni a tesztet.

Ha még menstruáció előtt lenne én is azt mondanám amit te. Viszont itt már van egy kimaradó mensi, várandós tünetekkel. Persze okozhatja más is, csak annak kisebb az esélye.

2012. okt. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
most teszteltem nem első vizeltből és az is negatív lett,de nem jött még meg!
2012. okt. 2. 09:49
 14/17 Alexandra8803 ***** válasza:
Ugyanez van nálam is. De azért még bízom benne. Én asszem várok még 4-5 napot a következő tesztig. Olyan elkeserítő,hogy mindig csak egy csík van :( De olvastam itt olyat is,hogy vkinek csak a 6.héten mutatta ki a teszt.
2012. okt. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi újság Kérdező?Voltál orvosnál?
2012. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mizujs?
2012. okt. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
mik az eredmények???
2012. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!