Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok mutatni olyan pozitív...

Tudnátok mutatni olyan pozitív tesztet, ahol nagyon-nagyon halvány a 2. csík, szinte alig látszott és mégis babások voltatok? (és megmaradt a terhesség? )

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 12:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szia!Véletlenül bukkantam rá a kérdésedre.Azért írok mert annak idején ugyan ebben a helyzetben voltam.Én nem várt előtt 1héttel csináltam tesztet,és nem mutatott semmit.Meg ijedtem,és sírtam,de valahol tudtam,hogy babás vagyok.Pár napi gyötrődtem,majd újabb tesztet csináltam,ami nagyon halvány volt,kicsit meg nyugodtam,mondván a halvány csík is csík.Vártam még 1napot,majd újabb teszt,és az már szépen kimutatta.Azóta 15 hetes vagyok,igaz küszködök kisebb problémával,de babásan.Veled mi a helyzet?
2012. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

[link]


Már 12 hetes azóta és minden rendben :)

2012. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szia! Az a helyzet, hogy nincs fényképem a tesztről, mivel már egy éve volt, de megnyugtatlak, nekem talán még halványabb volt, mint aki másodikként tett fel képet. 3 x teszteltem és nekem mind nagyon-nagyon halvány volt, majd elmentem dokihoz, ahol kiderült, hogy 6 hetes terhes vagyok, most 13 hónapos a fiam. Mindig azt mondják, a halvány csík is csík.
2012. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!!
2012. ápr. 3. 13:33
 5/20 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Nekem ilyen lett a tesztem, kb a menzi elmaradás napján. Egy héttel később már nagyon erős lett a csík. Ma már 15 hónapos a drágám.

Akármilyen halvány is a csíkod, ha más is látja, nem csak te (nem csak beképzeled), akkor az ott van, és pozitív. Gratulálok!!!

2012. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Pontosan ilyen halvány volt az én csíkom is, mint amilyeneket Te mutattál. És azt gondoltam, hogy negatív...

Köszi szépen!

2012. ápr. 3. 13:41
 7/20 anonim ***** válasza:

Előző vagyok a 3 db kép gazdája. :)

Ha ilyen a te teszted is, akkor az nem negatív. Látod, az enyém is pozitív volt, most itt szundít a teraszon. :)


Van esetleg valamilyen tüneted? Érzel valami furcsát?

2012. ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
2 nam múlva nem kéne megjönnie. Néha nyilalgat a bal oldalam és olyan, mintha fel lennék puffadva, a méhem nagyon érzékeny. Lehet, esetleg tényleg sikerült volna?
2012. ápr. 3. 13:50
 9/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok ezekkel a tünetekkel,meg a halvány teszt csíkkal,én 90százalékot adok neked:)
2012. ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Drukkolok neked, szerintem sikerült, én is hasonlókat éreztem, nekem is szurkált a bal petefészkem környéke, és állandóan hőemelkedésem volt, rázott a hideg, pedig nem voltam beteg.

Tesztelj majd néhány nap múlva újra, az már biztosan erősebb lesz.

Nekem a halványka teszt után 6 nappal már ugyanolyan erős lett a második csíkom, mint a kontroll csík. Ezt már nem fotózom le, gondolom el tudod képzelni.

Sok sikert!!!

2012. ápr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!