Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az 5. és 6. hét között az...

Ha az 5. és 6. hét között az UH szerint nem fejlődött a magzat, akkor már biztos hogy elhalt vagy van még remény?

Figyelt kérdés
5 hetesen és 4 naposan kezdtem barnázni, ami tegnap erősebb vérzésbe csapott át, igaz épp tegnap kellett volna megjönnie (28.napon).Nekem nagyon pontos szokott lenni.Épp ezért elrohantam tegnap UH-ra (6 het+2 naposan)és sajnos nem volt se szívhang, se fejlődés az 5 héthez képest. Még tegnap bevettem az első két szem Utrogestant. Szerintetek megindulhat még a fejlődés vagy tuti h elhalt a baba? Szívhang még nem volt.:-((Az orvos még hagyott egy pici reménysugárt, bár nem biztatott.:-((
2012. márc. 15. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
akkor sajnos már tuti h elhalt a magzatod nagyon sajnálom!:(
2012. márc. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha az orvos, hagyott reménysugárt és azt mondta vagy megmarad vagy se, akkor te hogy mered azt állítani, hogy "tuti". Ide szerintem minden izguló kismama azért ír, hogy megnyugtassák, nem azért, hogy valaki ilyen válaszokat írjon. Bocsi, de még egy orvosnak se hinném el most, hogy tuti, (max. háromnak!) nemhogy neked! Ezért kár volt fáradnod...
2012. márc. 15. 13:36
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Ne másra haragudj, nem írtad hogy csak biztatást szeretnél, ez pedig egy véleményező oldal és az első válaszoló is csak a véleményét írta.

Én szurkolok hogy megmaradjon, biztos van még egy kis remény, de még mindig jobb ha felkészülsz a rosszabbra aztán örülsz ha a babával mégis minden ok, mint hogy megpróbálod elhinni hogy mindenki téved.

Persze bizakodj és pozitív gondolatok is segítenek. Ha esetleg most nem is, de össze fog jönni egy baba akivel minden rendben lesz.

Szurkolok, de nem idegeskedj, az nem tesz jót.

2012. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

De ezt kérdezted, az első csak válaszolt... :(

Mindemellett sajnálom a történteket, és remélem, hogy esetleg bejön még az a pici reménysugár. Ehhez őszintén drukkolok neked!!!

2012. márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Nálam úgy így volt, hiába múlt el a barnázás a gyógyszertől 2 nap alatt. Hol látták, hol nem, majd másfél hét után erős görcsökkel elvetéltem.

Az elején nagyon kevés idő alatt nagyon sokat fejlődik az embrió. És ha 1 hét alatt nem láttak változást akkor kevés a remény. Legalább nőnie kellett volna, de egy hét alatt szívhangnak is kellene lennie.De lehet csak a doki nem jó ultrahangos.

Ne add fel, de nem is bízz benne nagyon. Mert még jobban fog fájni, hidd el! Amúgy az első terhesség többsége általában így végződik.


Amit tehetsz: szedd a gyógyszert ,vitamint. És nagyon sok folsavat és magneB6-ot! Illetve pihenj! Csak zuhanyozni és wc-re kelj ki az ágyból. És lehet hülyeség de simogasd a hasad és beszélj hozzá.

Nagyon nagyon sok erőt kívánok és kívánom ,hogy minden rendben legyen!

2012. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
most írjam le a véleményemet, vagy azt írjam le amit hallani szeretnél??
2012. márc. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Mit szeretnél olvasni?Azt írom...

Különben úgy tetted fel a kérdést,hogy "akkor már BIZTOS,hogy elhalt VAGY van még remény".A kérdés alatti kommnetedben pedig ez van:"Szerintetek megindulhat még a fejlődés vagy tuti h elhalt a baba?"A kedves első válaszoló szerint biztos(vagyis tuti).Ha a dokinak se hiszel 100%-ban,akkor tőlünk laikusoktól mit vársz?Sajnos a Te esetedben minden körülmény arra utal,hogy elhalt a terhesség.Őszintén sajnálom,de ne a válaszolókat bántsd ezért.11hkm

2012. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos az első válaszolónak igaza van, még ha nem is ezt szeretnéd hallani. Nagyon minimális az esély hogy legyen szívhang.Főleg vérzéssel, még ha azt is mondják hogy terhesség alatt normális a vérzés főleg az elején, hát én ebben már nem hiszek. Én már csak tudom! De az 1% reményt nem szabad feladni...
2012. márc. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az 5. és 6. hét alatt olyan nagy mértékben fejlődik, hogy annak lenne mérhető nyoma.

A vérzés pedig abortálást jelez.

2012. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!Mi történt Veled?Megmaradt a "reménysugár"?
2012. márc. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!