Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól kezdjem el az ovutesz...

Mikortól kezdjem el az ovutesztet haszni? 30-32 naposak a ciklusaim és szeptember 18-án volt meg. Van olyan hogy az ovu teszt pozitív és mégsem reped meg a tüszö?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A ciklus 10. napjától javaslom, mert nem biztos, hogy pont a ciklus közepén van peteérésed. Amikor az ovuteszt pozitív, akkor azon a napon és a következő két napon is legyetek együtt. Ne egymás után többször, hanem csak 24 óránként egyszer, hogy erősek legyenek az ondósejtek. (Ezt nekem a nőgyógyászom javasolta így és a második hónapban teherbe is estem. Előtte mindig azt hittem, hogy a ciklus közepén van peteérésem, mert ez az átlag, közben nekem a 12. napon volt, így hosszú hónapokig lekéstünk róla)
2012. okt. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok: ma már bőven kellene használnod, ha a fenti elméletet követjük!!
2012. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ovulációs mikroszkópot használtam, gyógyszertárban kapható, és akárhányszor fel lehet használni, úgyhogy nagyon praktikus, és ezzel estem teherbe már az első napban, akár csak a barátnőm! És akkor fel sem vetődik ez a kérdés, mert nem kell spórolni a tesztekkel...mert ahogy láttam borsos az áruk... Persze ha az első hónapban sikerül, akkor persze jó :)

Ezzel én hó elejétől nézegettem (egyébként nyálból van mintavétel hozzá), hogy lássam, milyen mikor még nem jó, és amint peteérésem volt, egyből láttam, szóval itt jó, ha van egy kis gyakorlat, de elég pár nap is hozzá.

Már csak azért is, mert tényleg elég szerteágazó, kinek mikor van peteérése, az enyém sem volt átlagos...

2012. okt. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!