Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív teszt valakinél?

Halvány pozitív teszt valakinél?

Figyelt kérdés
Augusztus 17-én volt meg utoljára a vérzésem és mégis nagyon halvány két csíkos tesztjeim lettek.Az első tesztet 4 napja csináltam,szinte alig látni a 2. csíkot.A másik két tesztem is halvány lett.Azt olvastam hogy lehet méhen kívüli terhesség van ilyenkor mert kevesebb HCG hormon termelődik ilyenkor.Volt már valaki hasonló helyzetben?Nagyon félek hogy ne legyen semmi baj.Csütörtökön megyek a dokimhoz:)))

2012. okt. 2. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is mind a kettő nagyon halvány lett,és azóta már a 20.hetünket töltjük! :)

Ne gondolj a legrosszabbra!

Sok sikert és boldog babavárást!

Majd írj mi volt!

2012. okt. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást.Nekem az első két gyerekkel 2 erős csík jelent meg,de most beparáztam egy kicsit.De igazad van nem gondolok a legrosszabbakra!Majd írok hogy mi volt a dokinál!Neked jó babavárást:)))
2012. okt. 2. 23:35
 3/3 anonim ***** válasza:
függ a teszt erősségétől is, és attól hogy reggeli vagy nem reggeli vizeletből teszteltél. nekem halvány volt az első tesztem, többet nem is csináltam mert úgy voltam vele hogy minek tesztelgessek, a halvány is pozitív. most meg már 34 hetes vagyok.... de megnyugtatásul mondom, hogy én is beparáztam az elején hogy méhen kívüli, csak én azért mert olyan szúró fájdalmakat éreztem, ami ilyen terhességi korban még nem szokott lenni. Persze azonnal elmentem dokihoz, 5 hetesen persze még semmit sem látott, csak hogy jó helyen van a kis borsó. :)
2012. okt. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!