Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kell hogy legyen...

Mikortól kell hogy legyen előtej? 36. hetet töltöttem ma be, de még semmi jele, csak jóslóim vannak. (ha lehet a folyamatos alsóháttáji fájást és a naponta többször jelentkező hasi keményedést, görcsöket annak venni. )

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem törvényszerű, hogy van, lesz egyáltalán. És az sem biztos, hogy akinek van, annak sok teje lesz. Nekem kb. a 37. hét körül kezdődött. Nyomd meg a melled, lehet van ott, csak nem csöppen.
2010. jún. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kell, hogy legyen előtej!

Valakinek van, valakinek nincs, ez nem jelent semmit.

2010. jún. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Semmi nincs. Hihetetlen, hogy már ezen is tudok aggódni...
2010. jún. 22. 09:29
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem nem volt előtejem,csak 2 csepp.vártam én is,de nem jött több.most már lassan 7 hónapos a fiam és még mindig szopizik.
2010. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előtej a szülés hatására alakul ki, szülés után azonnal tegyétek mellre a picit és a kórházban is sokat szoptass, nem csak 3 óránként, hanem amikor sír.
2010. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek van szülés elött előteje.És akinek van annak is változó hogy milyen mennyiségben.NEkem a Fiamnál nem volt egyáltalán.Pedig amikor már túl vittem azt is megpróbáltuk, hogy kézi fejővel jön-e, hátha arra beindul a szülés.Akkor azt olvastam valahol, hogy erre az ingerre beindulhat, de nem történt semmi.

Most 29+6 napos vagyok, és pár héttel ezelött észleltem, hogyha megnyomom a bal cicim jön 2-3 csepp előtej, de a másikból nem.Szóval ez is egyéni mindenkinél! Ne aggódj ezen semmi nem történik ha nem jelentkezik! :)

Viszont jól sejted, az hogy naponta többször megkeményedik a hasad azok a jóslók, de sajnos ez sem jelent semmit!

A fiammal csak az utolsó 2 hétben jelentkeztek nálam ilyen keményedések, most viszont már 20 hetes korom óta vannak, most kell szednem magnéziumot emiatt, nehogy sulyosbodjanak.NEked ez ellen már semmit nem kell tenned, hiszen nagyon közel vagy a végéhez, és ez azt jelenti a méhed már gyakorol a szülésre. :)

Könnyű szülést majd, és jó egészséget nektek! :)

2010. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!