Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány százalék hogy terhes...

Hány százalék hogy terhes vagyok?! (Lent bővebben)

Figyelt kérdés

Hétfő este (tegnap) lefeküdtem a barátommal.

Csak előnedv került belém, de hallottam hogy abban is lehet sperma..

Július 24-én jött meg utoljára. Így hány százalék hogy terhes lehetek??

Előre is köszi a válaszokat!:-)


16/L


2009. aug. 4. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:

megvan rá az esélyed, mert a ciklusod közepére érsz nemsokára. ilyenkor jóval termékenyebb vagy, ha nincsenek hormonális gonjdaid. nem ajánlom, hogy egyből 72órásért fuss, az elég durván kitüthet. rengetegen használják ezt a módszert úgy, hogy nem esnek teherbe, a mensiig imádkozz hogy te is azon szerencsések közé kerülj. a természet játékai az emberi testtel kifürkészhetetlenek. van aki a legtermékenyebb napján történt benneélvezéstől sem esik teherbe évekig, van aki előnedvtől is babás lesz. nincs két egyforma szervezet, mindenkié máshogyan reagál. a biztonság kedvéért legközeleb húzzatok gumit. a további 2-3 hétre pedig kellemes parázást.


20/L

2009. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50-50. Vagy terhes vagy, vagy nem. Olyan nincs, hogy teres is vagy, meg nem is... Máskor legyél okosabb, és használj gumit, most meg spuri 72 órás tablettáért, míg nem késő! Ne légy felelőtlen!
2009. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigieknek, még várom a válaszokat!:)
2009. aug. 4. 14:41
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Ez a 72 órás egy hülyeség. Ha nem élvezett beléd a barátod, akkor a terhesség esélye minimális. Nem biztos, hogy az előváladékban volt sperma, ha igen, az sem biztos, hogy életképes, meg elég kevés is az. Többet árthat a hormonbomba, amit ilyenkor be akarnak vetetni aokkal, akik igy jártak. Ráadásul peteérésed sincs még valószinűleg.
2009. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
imádom az ilyen kérdéseket, esélyekről érdeklődni... kit érdekelnek az esélyek?? Csinálj terhességi tesztet, az tutira megmondja. Ne ide irogass, hanem futás a patikába, nem egyszerűbb???
2009. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak: a teszt pont semmit nem fog kimutatni egy nap után;)
2009. aug. 4. 14:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Minimális az esély a terhességre de van. Akármilyen hormon bomba a 72 órás én inkább azt választanám mint egy abortuszt. De persze ez a te dolgod.
2009. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Védekezés nélküli szexnél az esély a terhességre kb 20%. És igen, az előnedv is számít.


Nehéz eset. De egy 16 éves lány sokkal termékenyebb, mint egy 30 éves nő, ráadásul nagyjából félidőben vagy. Én bevenném a helyedben, aztán gumi nélkül SOHA TÖBBÉ nem szexelnék. A 72 órás tabira nagyon nem lenne jó rászokni.

2009. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Gumival nem tudunk, de megyek fogamzásgátló tablettát kiíratni.:-)
2009. aug. 4. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!