Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe alhasi gorcsok, erzekeny...

Enyhe alhasi gorcsok, erzekeny feszulo mellek 4 negativ tesz, menses 3 hetes kesese, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Utolso menses aug 10-en volt. Szeptember 8-an kezdodoen ugy ereztem meg fog jonni mert alhasi enyhe gorcseim voltak hanyinger es kicsit tobb folyasom de azota sincs verzes. Aztan a melleim elkezdek fajni es nagyobbak estenkent faj es feszul aztan 1 hete ujra alhasi gorcseim vannak. Csinaltam 4 tetsztet mind negativ. Ferjemmel probalkozunk a babaert. Lehetek terhes?

#negatív teszt #alhasi görcs #erzekeny mellek #3hete kesik
2012. okt. 4. 05:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia,nem akarlak elkeseríteni de én is hasonlóan jártam-aug.6dikán volt meg utoljára,mindennap megjön érzés,folyás,hányinger stb.Már készültem elmenni orvoshoz és épp tegnap megjött.Nekem nagyon stresszes volt az elmúlt időszak,és ezért késhetet.Te nem voltál valamiért ideges?Ha továbbra se jön meg mindenképp menyj el orvoshoz!
2012. okt. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem! Ekkora terhességet már minden tesztnek mutatnia kellene! Valami mástól késik! Doki!
2012. okt. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,mert ennyi idő után,már a tesztenk ki kellene mutatnia. Menj el dokihoz,mert több mindentől is lehet.
2012. okt. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Hat en sem gondolom hogy terhes lennek de annyit olvastam hogy sokszor a 4dik honapig negativat mutatott a teszt. Csak remenykedek hogy hatha. Meg varok egy hetet mert akkor kene megint megjonnie. Nekem nem ujdonsag a kimaradt menses volt mar ilyen azelott ugyhogy majd kiderul csak most probalkozunk es megorjit ez a varakozas. Augusztus vegen lazas beteg voltam lehet hogy azert maradt ki. Mindenkepp irok majd hogy mi lett.
2012. okt. 4. 16:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Ujra itt, gyorsabban mint gondoltam. Szoval azutan hogy tegnap valaszoltam nemsokkal megjott. Ugyhogy igazatok volt. Talan jovo honapban. Ugyis masfel het mulva lesz az elso hazassagi evfordulonk...legjobb ido hogy ujra probalkozzunk! :)
2012. okt. 5. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!