Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hetet késik, a teszt negatív...

1 hetet késik, a teszt negatív, létezik hogy ettől függetlenül terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Kb. pont a peteérés napján voltam együtt a párommal, vasárnap kellett volna megjönnie(egy hete), de semmi. Csináltam 2 tesztet mindkettő negatív lett, a pocakom megvan puffadva és érzékeny a mellbimbóm, fáradékony vagyok.. Létezik, hogy a teszt eredmény nem valós?
2012. szept. 30. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
igen létezhet, főleg ha nem pontos a ciklusod, illetve lehet, hogy nem félidőben fogantál meg ha bab van a dologba. Illetve ami még befolyásolja, ha nem reggeli első vizeletből teszteltél. Várj még pár napot és utána tesztelj, ha negatív lesz lés jövőhét vasárnapig nem jönne meg akkor tessék orvoshoz fordulni
2012. szept. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom hogy már rég volt a kérdésed, de végül mi lett az eredmény? Hasonló "problémám" van és érdekelne az eredményed!
2013. febr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!