Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó nagy hülye voltam?! Terhes...

Jó nagy hülye voltam?! Terhes lesz a lány?

Figyelt kérdés

Szép estét.


Múlt szombaton bulizni voltam, sokat ittam és lefeküdtem egy lánnyal. Persze nem védekeztünk és beleélveztem. Mitől függ hogy terhes lesz-e?


2009. aug. 4. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:

hogy akkor volt-e peteérése ill esetleg az előtt/utána pár napban. Feltéve ha nem szed fogamzásgátlót.

Elég felelőtlenség volt részetekről

2009. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
hát ha nem szed fogamzásgátló tabit akkor tuti hogy terhes lesz... keresd fel és vegyetek tesztet. ne hagyd magára ha baj van.
2009. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Miért tuti? Nem értem. Nincsenek ilyen termékeny napok vagy mik?


Dehogy hagyom magára, mellette állok mindenben, vállalom a felelősséget.

2009. aug. 4. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tuti. Nekünk 3 évig nem sikerült, pedig minden rendben volt. Ha peteérése volt akkoriban, akkor valóban van esélye, de még úgy sem 100%. Legközelebb ne legyetek ilyen hülyék, sokkal jobb védekezni, mint utána hetekig idegeskedni.
2009. aug. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Örülök, hogy vagy annyira felnőtt, és a lány mellett állsz, vállalod a felelősséget. Sokan csak addig felnőttek, amíg felnőtt módra feláll a fütyijük...
2009. aug. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi fél évig próbálkoztunk.Egy hónapban csak nem is tudom 3-4 ? nap van,mikor teherbe eshet a nő.

Azért tesztet csináljatok.

2009. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ez gáz.

A 72 órás tabiról is lecsúsztatok, szóval jöhet a várakozás. Ettől rosszab nincs...

Csatlakozom az előttem szólókhoz, és peteéréstől függ a dolog.

Valakinek összejön 1x-i alkalommal, vki meg évekig póbálkozik.

Javaslom tartsd a kapcsolatot a lánnyal, mert olyan 2 hét után már jelentkezhetnek a terhesség előjelei...pl. hányinger stb. És akkor majd meglátjátok h mi újság.

2009. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!