Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációs ciklus 24....

A menstruációs ciklus 24. napjában ( ha 26-33 napos ciklusaim vannak ) lehetséges a teherbe esés?

Figyelt kérdés
Bennem maradt a párom óvszerje,úgy hogy csak nőgyógyász tudta kiszedni,de mikor ment el mindig kiszokta venni így most is kivette. Viszont betegségem miatt is szedhetek meg 72órás gyógyszert. Szerintetek?
2012. okt. 4. 16:35
 1/3 kittycica1987 ***** válasza:
Bármikor lehetséges a teherbeesés. Van amikor kisebb az esélye. NEkem 28 napos volt a ciklusom pontosan és a 21.napon estem teherbe. 27 hetes kismama
2012. okt. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én úgy tudom hogy a 23.nap a legalkalmasabb a megtermékenyített petesejt befogadására,ha addig nem történik beágyazódás,a hártya el kezd leválni és ezt követi a 28.napban a vérzés.
2012. okt. 4. 16:45
 3/3 kittycica1987 ***** válasza:
Mindenki mást mond. Nekem azt mondták 14.-nap körül. De ez is változó. Kinek mikor vana peteérés :) Nekünk a végén volt !
2012. okt. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!