Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jartam egy sraccal lefekudtem...

Lorentina kérdése:

Jartam egy sraccal lefekudtem vele egy honap utan menstrualas utan egy hettel, es ra egy hetre szakitottunk miutan megtortent a dolog, nagyon fel van puffadva a hasam vagy teherbe estem?

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 18:38
 1/7 A kérdező kommentje:
nem vedekeztunk de viszont vigyaztunk meg mielott el nem ment abahagytuk es tesztet nem tudok meg csinalni mert el kell teljen legalabb 12-nap az aktus utan
2012. okt. 4. 18:45
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A legfogamzóképesebb időszakban sikerült szexelnetek.

Nem derült ki, hogy védekeztetek-e, és mikor kell(ett volna) megjönnie legközelebb.

A helyedben vennék egy tesztet, mert elég jó esélyed van rá, hogy nem haspuffadás lesz az...főleg ha napokig-hetekig tart.


Ejj,ejj....hát te is inkább olvastál volna helyette...

2012. okt. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány napja volt a menzid első napja? Vagyis mikor volt az első napja naptár szerint?
2012. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan dátumokkal leírod a dolgot, akkor könnyebben tudunk segíteni.
2012. okt. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szeptember 19-az elso nap es mikor egyutt voltunk szeptember 26. fogok venni tesztet csak meg ugysem mutat semmit dehat egyeb jelei nincsenek csak nagyobb a pocim a szokasosnal,de ha az leszek,akkor pedig el kell mondjam neki es felek tole
2012. okt. 5. 17:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. Ha hét nappal a menzid első napja után volt a dolog, akkor kevés az esély rá, hogy terhes lennél.

Ezek után pedig legyél okosabb. Ne játszd el az életed!

2012. okt. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
aszt irja a neten hogy a legtermekenyebb ido menzesz elott szamolva 14-nap egyaltalan nem akkor volt a legtermekenyeebb idoszakom,es hogy utana aszt nem irja hogy van
2012. okt. 5. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!