Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szóval a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szóval a volt barátom, aki egyben az első szerelem megtestesítője,9 hónapi járás után szakítottunk. De nemrégiben különös dolog történt velem, amin nagyon meglepődtem, mert ilyen se a járás ideje alatt, Folytatás

Figyelt kérdés

Segítsetek léccy. Az előző mondat folytatása, se a szakítás után nem történt velem. Az eset: aludtam, és kivételesen erre az álmomra visszaemlékeztem! Különös álom volt: azt álmodtam, h a volt barátommal lefeküdtem, éreztem a testemen, h remegek, és lüktet ott lent :$ Emiatt az álom miatt van bennem egy nagyon erős kettős érzés :(

Egyrészt néha annyira rám törnek az érzések, meg a hangulatom is olyan, mintha azt érezném képes lennék újra kezdeni, vagy folytatni a kapcsolatot. :)

Másrészt eszembe jutnak olyan dolgok, mint pl: mi lesz, ha egyszer tényleg beteljesül az álmom?, Mit szólnak hozzá a családom tagjai, ha úgy állítok haza: anya, apa, képzeljétek: a volt barátom(akinek a nevét nem árulom el:)) újra azt szeretné, h járjak vele, a szakítás ellenére, mert megbánta, pl: ezt mondanám nekik(de már úgy, h lefeküdtünk egymással, ezt nem említeném nekik). Meg mi lesz, ha odaadom magamat neki, és azt mondja, h járjunk? Mi lesz, hogyha megtörténik a szex, azután meg rám se fog nézni, észre se fog venni, szinte így fog kezelni engem mintha ott se lennék :(, pedig egy suliban tanulunk?!

20 évesek vagyunk mindketten!

És még vmi! Tisztában vok vele, h egyesek hogyan viszonyulnak az ilyen kérdések olvasásához, és elkezdik mindenféle prostinak és szinonimáinak elmondani az illetőt:S

Remélem, h ez velem nem fog előfordulni, de semmit nem lehet tudni(lehet látni a kérdés kifejtésében, h nekem ő az első szerelmem, nem volt előtte senkim sem, és még nem is tettem meg)!!!

Köszönöm szépen a segítséget!!!! :)

Bocsyka, ha hosszú voltam :( :)

20/L


2010. jan. 13. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele ami elsőre nem ment az másodjára se fog(persze ez csak párkapcsolatokra értem)!

18/F


Üdv:PUBY

2010. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tom... Lehet, h igazad van !! :( De azért köszi a választ :)
2010. jan. 13. 21:06
 3/16 anonim ***** válasza:

Segítek ahol tudok ;)!

18/F


Üdv:PUBY

2010. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezzel én is így vok!! ;) Jól teszed, ha segítesz!! :D
2010. jan. 13. 21:11
 5/16 anonim ***** válasza:

Az álom csak egy fikció, ami fogalkoztatja az agyat, se több se kevesebb szerintem. Nekem is volt egy hasonló álmom nem rég, csak nem az exemmel, hanem egy ismerőseel, akivel semmi sem történt köztünk, csak már többször állitották, hogy összeillünk. A sráccal azóta sem történt semmi, de bevallom nem ellenezném különösebben.

Szerintem te csak visszaemlékeztél a régi szép emlékekre, és emiatt történt ez az álomban. A felmelegitett kapcsolattal pedig az a véleményem hogy tényleg nem olyan jó, de akármi kisülhet belőle, egyik ismerősöm másodjára indult neki, és most lesz az esküvőjük. Sok sikert, akárhogy döntesz.

15L

2010. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Még nem tom h döntök!! Szép történetet meséltél el, gratulálok a barátnődnek az esküvőhöz!! :)

Köszi a választ :)

2010. jan. 13. 21:19
 7/16 A kérdező kommentje:
Vagyis ismerősödnek, bocsika, elírtam :)
2010. jan. 13. 21:20
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ha ledob a ló a hátáról Én újra felülök rá, csak másodjára szorosabban fogom a gyeplőt!


9 hónapig jártál a fiúval, életed nagy szerelme...Mit vártál, hogy el fogod felejteni egyik napról a másikra?!

És, ha csak simán lefeküdnél vele, mert éppen arra vágysz? Szerintem Ő is csak erre vágyna...


Mondjuk jó volna tudni, hogy mennyi idő telt el a szakításotok óta, mert fél év után elé állni, hogy "most akkor lefekszel velem, vagy sem?" az elég gáz!


Addig nem leszel önmagad, amíg mások véleménye sokkal fontosabb számodra, mint az amit meg szeretnél tenni, vagy amiért küzdesz az életed során...A legtöbb ember rosszindulatból bélyegez meg másokat különféle jelzőkkel...

2010. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
igazából anyám legjobb barátnője, szóval sem nem barátnő, sem nem ismerős:)
2010. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem azt vártam, h egyik napról a másikra fog menni a felejtés, mert naon is nehezen ment!! :( Am a szakítás óta 6 hónap telt el, de jóban vagyunk egymással ,meg szakítás után is beszéltünk már a dologról, vicces hangnemben Xd Nekem fontos az, h mit gondolok én, és az is, amit mások mondanak nekem :)
2010. jan. 13. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!