Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve vagyunk együtt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve vagyunk együtt, de kétszer szakítottunk is. Ő szerelmet vallott nekem tavaly áprilisban, de amikor másodszorra szakítottunk, akkor mikor visszajött hozzám mondta, h benne sok dolog változott. Van rá esély belém szeret?

Figyelt kérdés
Szerintetek elmondjam neki v.inkább várjam amíg Ő mondja ki először?Van rá esély,hogy újra belém szeret??Szóba hoztam ezt a szerelem c. dolgot úgy h megkérdeztem tőle, "Voltál e valaha szerelmes". Válasza:Lehet.Kérdeztem engem csak szeretsz? Válasza igen.
2008. aug. 4. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat egyik alapköve az őszinteség.hogy mindent meg tudjatok beszélni.kérd meg,hogy őszintén mondja el,mit érez,mert ha esetleg már nem szeret annyira,csak szenvedés lesz az együtt töltött idő.ha viszont szeret,legyél figyelmes,és próbáld visszaszerezni az érdeklődését. sok sikert
2008. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt tudom,hogy nagyon szeret,mert sokszor mondja és érzem is..csak nem szerelemmel..Igazából nem merem neki elmondani,mert félek az lenne a válasza,h ő ezt nem mondhatja el magáról.Egyszer(kapcs. elején)mondtam neki imádlak...akkor is ezt mondta:"Én ezt nem mondhatom el magamról!"

Félek ettől,mert ha ezt hallanám,elbőgném magam előtte....

2008. aug. 6. 11:56
 3/4 A kérdező kommentje:
A nyaralásunkon kérdeztem ezt tőle,mikor 2 napra rá ünnepeltük a 2. évfordulónkat..szar volt hallani,h nem szerelmes belém...elszomorodtam,de nem mondtam neki igazat,h miért,csak annyit,h fáradt vagyok...
2008. aug. 6. 11:58
 4/4 A kérdező kommentje:
LÉGYSZI ÍRJATOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. aug. 19. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!