Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha rágörcsöl az ember tényleg...

Ha rágörcsöl az ember tényleg nehezebben jön össze a baba?

Figyelt kérdés
December óta várjuk a babát, de nem jön. Most nem foglalkozok semmivel, nem hőmérőzök, sem tea csak csinálom, eszem ami jól esik. Elevitet szedem. Könnyebb lesz vajon így?
2009. aug. 4. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sajnos ez így van. :(
2009. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És szerintem sikerülni fog! Drukkolok! Bár én inkább a Gravidát ajánlanám. (előző voltam)
2009. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,hogy belekérdezek:miért jobb a gravida?
2009. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Mi is dec.óta próbálkozunk,és minden hónapban nagyon várom,h.sikerüljön,de eddig semmi!Már én sem tudom mi a jobb,ha nem foglalkozom az egésszel,vagy ha szugerálom,hogy sikerüljön?!Mindenki mást mond/írj,de talán tényleg jobb,ha elfoglaljuk magunkat mással és egyszer csak megtörténik velünk is a csoda!

Sok sikert!

2009. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen,a barátnőm évek óta görcsössen akart gyereket,mondtam neki,hogy próbáljon nem rá gondolni,kösse le valami mással a figyelmét,de nem ment neki.Aztán lombikra készültek,de előtte volt pár hónap még,mivel nem bízott a abban,hogy természetes úton teherbe tud esni,így már nem is gondolt rá.Hát nem volt szükség a lombikra,csak egy kis kikapcsolásra,terhes lett természetes úton,és azóta boldog anyuka.Lazíts!!!Hidd el össze fog jönni.Sok sikert!
2009. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2009. aug. 4. 21:16
 7/7 anonim ***** válasza:

bár nem én ajánlottam, e nekem is van egy érvem: Gravida, mert magyar termék:)

amúgy amikor én is felhagytam azzal, hogy állandóan a teherbeeséssel foglalkoznam, csaknem egy év után pozitív lett a tesztem. addig nem létező jeleket véltem felfedezni magamon, és egyszer programozottan bújtunk össze a párommal:( ez volt a vízválasztó.

reméelm így könnyebb lesz!

38h

2009. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!