Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem akar összejönni a kistesó....

Nem akar összejönni a kistesó. Kinek jött össze nehezebben a második baba?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve. Ma megint megjött, pedig nagyon bíztam a két csíkban. Pedig elvileg a egy terhesség után könnyebben esik teherbe újra egy nő. Hát ez ránk sajnos nem igaz. Már 10 hónapja próbálkozunk és nem sikerül. A lányom pedig másodjára összejött.
2011. júl. 5. 14:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

bocsi, nem tudok válaszolni a kérdésedre, csak elgondolkoztattál...első babával 1,5 évet próbálkoztunk, most 8 hónapos, szeretnénk kis tesót nem nagy kor különbséggel, és nm tudom mikor kezdjünk próbálkozni:(

Ha most összejönne, lehet korai lenn, viszont mi van ha várunk és úgy járunk mint ti?:(

bocsi az off-ért...

2011. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekm az első 2 év után sikerült! A másodikara már 1 éve várunk!Én is azt hittem hogy majd ez hamarabb sikerül,de úgy látszik én ilyen vagyok.De most valahogy úgy érzem ebben a hónapban sikerül!(nagyon remélem)
2011. júl. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi 9 év próbálkozás után feladtuk a testvérkét :((
2011. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Például nálunk. A Lánykánk 3 hónap alatt sikerült, míg a Pocaklakónk félév. Ne görcsölj rajta, sokkal rosszabb, majd jön, ha jönni akar. Tudom, úgy érzed, hogy "sürget az idő", hogy ne sokáig kelljen otthon lenni, illetve gyed-gyes, miegymás; de hidd el, később még előnyére is válik egy kis "csúszás". Fel a fejjel, ha a Nővérke jött, Ő is fog.
2011. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

nelem

első első hóban, a

második nyolcadik hóban.

A recept, nem foglalkoztam vele, elmentünk nyaralni, kirándulni, stb.

hazajöttünk, és az tűnt fel, hogy nagyon jól sikerült a szabadság...

nem hittem benne, de tényleg ez volt a recept.

2011. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Első elsőre

Második 11 hónap próbálkozás után

Harmadik másodikra

2011. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

nekünk összejött, de iszonyatosan problémás, hidd el ez sem jobb....:(

januárban kezdtünk próbálkozni, azonnal összejött, de a 6. héten elvetéltem.

2 hónap pihi, utána megint azonnal összejött, kaptam gyógyszert, de így is vérezgetek, nem csinálhatok elvileg semmit, de a 2,5 évesem mellett, segítség nélkül ez lehetetlen. állandóan aggódom, egy pillanatát nem tudom élvezni a terhességemnek, csak arra tudok gondolni, mikor kell rohannom a kórházba. nagyon megvisel. a 12. hétbenvagyok, még mindig előfordul vérzés.

mindenkinek drukkolok, hogy hamar sikerüljön a baba, és egy problémamentes terhessége legyen.

2011. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszi! Aranyosak vagytok.

Jól esik olvasni, hogy kivel mi történt. Nem tudok nem rá görcsölni, mert az emberi természet sajnos olyan, hogyha célja van, most pedig a tesó a cél, akkor azt nem tudja kitörölni a fejéből és arra koncentrál. Főleg gyerek mellet, nem is mindigig tudunk együtt lenni, naná, hogy figyel a peteérésére a nő és így eleve ki van zárva a spontaneitás. :(

A péig nem érdekel, aztán fogllakoztat, utána megint nem, de a nemvárt elötti 3-4 nappal mindig bekattanok, nem tudok mást csinálni és lesem a jeleket. Tudom, hogy ez nem jó, de ez van.

Ráadásul nem mindegy mennyit "szívok" itthon GYES-es havi kb 30 ezer forintért. A végén meg az is letelik és ha nem jön a tesó a 3 év alatt,félek egy gyerekünk marad.

Hogy ne görcsöljön így az ember?

2011. júl. 5. 15:21
 9/18 anonim válasza:

Én is szeretnék a kislányomnak (2,5 éves múlt) kistestvért,csak a párom nem így áll hozzá,nálunk meg ez a baj. Mit csináljak vagy mit mondjak, hogy a férjem is akarjon gyereket ne csak én???

Mert én is úgy vagyok hogy mi van ha nem is jön össze? (de mondjuk ezt hiába mondom neki, mert ő teljsen biztos abban, hogy rögtön összejönne a baba, hát én meg nem!):-)

Köszi a válaszokat!

2011. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Van értelme elmenni szerintetek egy kivizsgálásra meddőségi központba mindkettőnknek vagy elhajtanak, hogy mit akarunk van már egy gyerekünk?

Sajnos a férjem nagyon stresszes munkahelyen dolgozik, valószínűleg ez sem segít a katonáin.

2011. júl. 5. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!