Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk! Peteérés...

Babát szeretnénk! Peteérés óta fáj a mellbimbóm, és van némi hasszurka is, kicsi szédülés, néha hányinger. Vasárnap (nem) Kéne megjönnie, de mára már enyhült a fájdalom! Akkor már tuti nincs baba?

Figyelt kérdés
Tudom,teszteljek..de vasárnapnál előbb nem szeretnék.Valakinek hasonló,és baba lett belőle?
2012. okt. 5. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg teszt????Lehet mutatna vmit;?????
2012. okt. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
vasárnap én is tesztelek egyet! akkor leszek a 12 dpo-n : Már izgulok nagyon. Drukkolok!! :)
2012. okt. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
persze,hogy még lehet baba a dologban! amikor terhes voltam,az elején egyszer fájt a mellem,aztán nem...aztán megint...és így tovább. és a mellbimbó fájdaolm az jót jelent :) drukkolok neked nagyon! majd ird meg az eredményt,kíváncsi vagyok! :)
2012. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
lehetsz persze!barátnőmnek is ilyen tünetei voltak és már 9 hetes kismama :))) drukk!
2012. okt. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon aranyosak vagytok. Vasárnap akkor tesztelek,és megírom mi lett! :)A babásoknak meg gratulálok!
2012. okt. 5. 22:21
 6/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem tudom olvassa-e még valaki. Teszteltem,és - lett! :( De semmi menzire utaló jelem sincs,és még a mellbimbóm is fáj. :(
2012. okt. 7. 09:59
 7/10 anonim ***** válasza:

szia!

reménykedjünk a legjobbakban! várj még 1-2 napot,aztán ha addira sem jött meg,tesztelhetsz újra. fel a fejjel! :)

2012. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Csak ilyenkor úgy el tudok keseredni. Már több mint 1 éve nem jön a baba. De menzi még mindig sehol,nem tudom mi van.
2012. okt. 7. 21:55
 9/10 Playmate válasza:
Nekem sajnos vasárnap megjött és nagyon meg is szenvedtem, szóval nincs baba. :( Már a mellbimbóm se fáj. Mi is már másfél éve próbálkozunk, de most reménykedem a teákban. Szóval mindenkinek kitartás! Eljön a mi időnk is. ;)
2012. okt. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom kedves utolsó. :( Persze nekem is mondja mindenki,hogy majd sikerül,de nagyon nehéz mindig várni,aztán semmi. Nekem még nem jött meg,pedig napok óta mindjárt megjön érzésem van,a mellbimbóim még mindig fájnak,bár nem annyira,de érzem őket. Nem tudom már mi lehet. Azért szorítok,hogy a köv. hónap sikerüljön!
2012. okt. 8. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!