Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt 8 nappal...

Menstruáció előtt 8 nappal lehetséges baba?

Figyelt kérdés

23-án (nem)kéne megjönnie viszont 8 nappal előtte együtt voltunk a párommal védekezés nélül.Mennyi az esélye, hogy összejön baba?Előtte is voltunk együtt de akkor megszakításos védekezzél.

Tüneteim nincsenek de sztem ez így normális még korai lenne.S melleim picit érzékenyek nyomásra és nagyon válogatós lettem kaja terén ugyanis most külföldön nyaralunk és semmilyen kaja nem ízlik sőtt az egyikbe beleszagoltam és nem kicsit hányingerem lett tőle.Még egy változást vettem észre magamon...a bőröm nagyon pattanásos lett.Felesleges a nemvárt előtt tesztelnem igaz?

Köszönöm a válaszokat:)


2012. szept. 20. 17:40
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*védekezéseel
2012. szept. 20. 17:42
 2/16 anonim ***** válasza:
Lehetséges,mert nem védekeztél,de tüneteid még nemigen lennének.
2012. szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De akkor már rég nem volt ovulációm.Nem csak akkor lehet bébi?
2012. szept. 20. 18:38
 4/16 anonim ***** válasza:
De,viszont spontán is lehet peteérésed.
2012. szept. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
honnan tudod hogy nem akoril volt az ovu? Lehet siman hogy vkinek nem pont felidoben van, sot ez nem is ritka. ugyhogy ha nem szeretnel kisbabat meg vedekezzel. A mensi nspja elott nem tul erdemes. valakinek kimutatja de valakinek nem. a tuti a mensi utan.
2012. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Kicsit nem értem a dolgot. Úgy fogalmazol, hogy nem kéne megjönnie, de megszakítással vagytok együtt... Akkor ti most szeretnétek babát, vagy sem?

Amúgy 8 nappal az esedékes menzesz előtt kicsi az esélye a teherbeesésnek még extra peteéréssel is. Tüneteket meg még nem okozna, az biztos. Viszont megszakítással is becsúszhatott. De majd csak akkor tesztelj, ha nem jön meg.

2012. szept. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Megszakítással védekezünk, de nem lenne baj egy babóca.A párom és én is örülnék neki:)

Köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 21. 10:19
 8/16 A kérdező kommentje:
Késik:)Már tesztelhetek?
2012. szept. 24. 13:50
 9/16 anonim ***** válasza:
Persze. Majd írd meg az eredményt.
2012. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy külföldön vagyunk és a hotelben egy gyógyszertár van, ahol nem lehet tesztet kapni...Tegnap kellett volna megjönnie, ma barna folyásom van.Ez mit jelenthet?Baj?Csak pénteken érünk Magyarországra:(
2012. szept. 24. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!