Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért negatív még mindig?...

Miért negatív még mindig? Mikor lesz pozitív?

Figyelt kérdés

Nézzétek meg a görbém kérlek:

[link]


Szerintetek nem kellett volna már, hogy legyen peteérésem?

Lesz elég ideje beágyazódni az embriónak?


2012. okt. 5. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindig 25 napos a ciklusod?

Lehet, hogy csak kitolódott a peteérésed, és így a menzeszed is ki fog. Ha nem lesz peteérésed, vagy csak ezután, de időben jön meg, az nem jó.

2012. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Múlt hónap óta mérem csak, de akkor volt egy pozitív ovu tesztem a ciklus 21. napján. 25 napos ciklus esetén ez elég későn van. Remélem, hogy most kitolódik majd a ciklusom, mert már most is a 16. napon vagyok, és ha 25 napos lesz megint, akkor már csak 9 nap van, hogy beágyazódjon a megtermékenyült petesejt, de még érett petesejt sincs, vagyis még nem szabadult ki. Nem tudom, hogy mi lesz így. Lehet, hogy nőgyógyász segítségét kellene kérnem, csak nem tudom, hogy ő mit csinálnak. Volt már valaki így?
2012. okt. 5. 18:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát 21. napi pozitív teszt nagyon késői.

Még mérd végig ezt a ciklust, hátha csak az lett olyan rövidke.

Egyébként ha van ovu, csak nem marad fenn elég ideig a hő, akkor kapsz progeszteron pótlást. Ha nincs ovu se, akkor kivizsgálják, hogy miért nincs.

2012. okt. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, pedig 25 napos ciklus esetén a "nagy könyv" szerint a 10-11. napon kellene lennie. Akkor pedig pont nem is teszteltél. Le is esett a hőd. Ha most még a napokban elkezd fentebb menni, akkor az lehetett...
2012. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat!
2012. okt. 5. 19:02
 6/9 A kérdező kommentje:

Tényleg lehetett a 10-e környéke. Hát ez marha jó, most akkor várhatok még egy ciklust, hogy tesztelhetek 10.e környékétől. Februártól próbálkozhatunk a munka miatt a babával, addigra szeretném kideríteni, hogy hogyan is és mikor van az ovum. Ez a második hónap, hogy próbálom belőni, de eddig nem jött össze. Előző hónapban 21. napon volt pozitív az ovu teszt. És mi van akkor, ha most is akörül lesz pozitív? Attól még lehetett 10én is? Vagy ez hülyeség, és egyszer van csak peteérés egy hónapban?

Vagy lehet, hogy Nekem egyszer sem?

2012. okt. 5. 19:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne stresszelj ezen.Úgyis jönni fog! ;) Én nem vetek be semmilyen módszert, csak a hőmet nézem, és Ladeevit-et szedek. Szerintem a legjobb módszer, ha mensi végétől 2 naponta max 3, sexeltek! Sok sikert!!
2012. okt. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Léteznek úgymond extra ovulációk, de viszonylag ritkák.

25 napos ciklusnál tényleg késői a 21. napon lévő pé...


És az előttem szóló tényleg jól mondta... 2-3 naponta szeretkezés és minden jó lesz..:)

2012. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nagyon alacsony a testhőd! nézesd meg légyszíves a pajzsmirigyedet- ezt még a körzeti dokid is kérheti vérképen, kérdezz rá. remélem segítettem. néz utána az pajzsmirigy alulműködésnek...én két heti jódkura után már babás voltam :-) remélem segítettem!
2012. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!