Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bmc-be lehet menni ugy hogy a...

Bmc-be lehet menni ugy hogy a kaáliba kezdtünk? Csak icsivel lehet babánk lesz fagyasztva himivarsejt. De engem még nem vizsgáltak viszont a kaáliba nem maradnánk

Figyelt kérdés
mivel rengeteget kell várni mindenre.és drága is ugy hallottam a bmc olcsobb csak ott is várni kell de nem annyit.

2012. okt. 6. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mehetsz, bármikor intézetet válthatsz és ha jól értem, még semmit nem történt csak konzultáción voltatok.
2012. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen aug-ban onnan biopsziára küldtek minket de ennek az eredményével már nem a kaáliba mennék hanem a bmc-be oda is kell időpontot kérni?nem ismerem ott a rendszert.és senkit onnan.
2012. okt. 6. 13:49
 3/3 anonim válasza:
Persze nyugodtan mehetsz. Mi is nem rég mentünk át. nekünk is kell majd sp-ot fagyasztani. Ugyanúgy kell majd időpontot kérni első konz.-ra, de nem kell annyit várni, mint a Kaáliban. ha telefonálsz elmondják, h. mit vigyetek majd magatokkal. A vizsgálatokat gyorsan megcsinálják, tőlünk nem is kérték, hogy hozzuk át a kaális eredményeket.
2012. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!