Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan gyógynövényes tea...

Van olyan gyógynövényes tea vagy valami, ami a teherbe esést segíti?

Figyelt kérdés

Sajnos kétszer elment a pici a 6.hétben, és gondoltam biztos van valami gyógynövényes cucc ami segíthetne.

Már nagyon szeretnénk babát:)


2009. aug. 5. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
én teáról nem tudok . de tudom hogy van olyan hormon tabletta ami segít hogy egy hónaban ne csak 1 peteérés legyen hanem több. az orvosod felírja ha elmész és megmondo neki hogy hallottál ilyennről.kis apró gyógyszer nagyon ém is használtam.
2009. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pont hogy gyógyszert nem szeretnék szedni, főleg nem hormonosat!Biztos van valami gyógynövényes tea, vagy valamilyen készítmény...
2009. aug. 5. 15:38
 3/9 anonim ***** válasza:
szia én olvasgattam az üzik közt és valami cickafark meg egyéb teákat isznak eggyesek.
2009. aug. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Keress rá az interneten a palástfű teára, a cickafark teára, barátcserjére és esetleg a málnalevél teára. Ezeket szokták alkalmazni különböző variációkban azok a lányok, akik babát szeretnének vagy pl. vetélés után a palástfű tea erősíti a méhet, segíti a beágyazódást. Esetleg E vitamin.
2009. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én cickafarkfú teát iszok a dokim ajánlotta nekem is volt vetélésem 8 hetesen és most újra próbálkozhatunk és szeretnénk mielöbb babát. A doki szerint ez jó. A mensid első napjától kezdve kell inni a ciklus közepéig aztán nem kell inni csak várni. Ha nincs baba akkor újra csinálsz még egy ciklust. Nekem az első terhességemnél is ahogy elkezdtem inni rögtön lett baba. Mondjuk nem biztos hogy attól, de én se akarok gyógyszert szedni.
2009. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!mondjuk most a ciklusom 10.napján vagyok, remélem összejön a pici tea nélkül is, de ha nem akkor teázom majd.

köszönöm:D

2009. aug. 5. 16:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, a cickafark tea kell inni a menszi elso napjatol egeszen a pe-ig es utanna a palastfu teat. En naponta ket cseszenyit iszom. Szoritok Nektek!
2009. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én barátcserje kapszulát szedtem a ciklus 1. napjától, és amikor a 28. napon pozitiv lett a tesztem akkor áttértem az Utrogestan hüvelytablettára. Olvass utána a barátcserjének, sok jót irnak róla.
2009. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2009. aug. 5. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!