Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddő vagyok? Milyen lehetőség...

Meddő vagyok? Milyen lehetőségem van?

Figyelt kérdés
ma kezdődött a menstruációm. az ezt megelőző 4 napban barnáztam. ez progeszteron hiány a nagy könyv szerint...most meddő vagyok? nem is lehet így gyerekem?mi a teendő ilyenkor...:(
2012. okt. 8. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem meddő vagy, hanem LEHET, hogy valóban alacsony a progeszteronod. Ha több ciklusodban megismétlődik a barnázás, menj orvoshoz, ezt tudják kezelni, ne aggódj.
2012. okt. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor szerinted nem kell rögtön orvoshoz rohanni, hanem várjak pár ciklus? azért egy vizsgálatra elmegyek szerintem...csak oylan fura volt,mert első próbálkozós hónapunk volt ez és soha ilyet nem tapasztaltam, hogy ennyit barnáznék mensi előtt....most megijedtem kicsit...
2012. okt. 8. 07:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én ciklusom is teljesen megkergült, mikor próbálkoztunk anno a kisfiamat összehozni, de azért sikerült. :) Én is barnáztam..

Ha 30 feletti vagy, hamarabb indulnék dokihoz a helyedben, de azért megvárnék még egy ciklust, hátha csak ez a ciklus volt ilyen barnázós.

2012. okt. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ, egy kis nyugtatás rám fér most...előfordult már, hogy a mensi előtt 1 max 2 nappal valami barna volt, de most 4 nappal korábban és...elég sok...ráadásul az ovulációm óta majd leszakadt a derekam, ami szintén nem volt még soha (lehet meg is volt a megtermékenyülés, de a beágyazódás nem sikerült... de már kombinálok...)28 éves vagyok...
2012. okt. 8. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!