Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesést segítő módszerek?...

Teherbeesést segítő módszerek?! Én terhesvitamint szedek, apának mit javasoltok? Ill. Nekem ezenkívül még mást? Kinek mi segített, és mennyi idő után?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! mi 8 évet vártunk a második babára, mindketten letettük a cigit, egészségesebb ételeket ettünk, vitaminok, vizsgálatok, gyógyszerek..semmi..orvost váltottam. Első reakciója: mivel már voltam terhes, és szültem, így nem gyógyszereket kapok először, hanem egy tanácsot: együttlétkor 3 párna a popsi alá,várjak egy-két órát esetleg aludjak úgy, és következő hónapban menjünk vissza. Kétségbe voltam esve, hogy akkor jöhet megint a bogyó, vitaminok, stb. A doki csak mosolygott a bajsza alatt és ezt mondta: ugye-ugye anyuka, csak megfogadták a tanácsomat! Értetlenül néztem rá, mire a doki odafordította a monitort, és bekapcsolta a hangerőt: egy fekete folt, akinek dobogott a kicsi szíve! :-) nézegette jobbról-balról és a diagnózis: hátrahajló a méhem! Ezért nem sikerült teherbe esnem 8 évig!!! Tudom mindenkinél más, de egy próbát megér! :-) azóta egy éves múlt a fiam, a nővérével imádják egymást! Sok sikert! :-) mióta próbálkoztok?
2012. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, meg persze a kifejtést is! Fél éve. A párna megvan, augusztusban gyertyáztam is. Most a méhpempőn agyalok, hátha segít. Sajnos augusztus óta nem jött még meg, nem tudom miért.
2012. okt. 8. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem jött meg???? Teszteltél?? :-))))))))
2012. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze. Negatív lett, és 1hete dokinál is voltam,és sajnos semmi. :( csüt. Megyek vérvételre, kivizsgálásra
2012. okt. 8. 21:39
 5/5 anonim ***** válasza:
ginzeng! lehet venni rossmannban, dm-ben. tartalmaz méhpempőt is, több helyen olvastam, hogy ajánlják teherbeesésnél!
2012. okt. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!