Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen hatással van a magzatra...

Milyen hatással van a magzatra, ha a férfi fogyasztott korábban rendszeresen marihuanat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokszor felmerült már a kérdés az oldalon, hogy a marihuana milyen hatással van a teherbeesésre, de mindenhol csak a nők szempontjából találtam választ.. Mi van abban az esetben, ha a nő soha nem szívott, a párja viszont évekig folyamatos fogyasztó volt? Még csak tervezzük a babát, de engem aggaszt, hogy lehet-e valami következménye.. Bocsánat ha csúnyán fogalmazom meg a következő részt: nem "hittérítők" válaszára várok, engem nem kell megtéríteni, mert én sose éltem vele. Olvastam mindenfélét róla, megalapozott tények érdekelnek elsősorban! Köszönöm!
2012. okt. 9. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia! Nemrég olvastam erről, a lényeg, hogy egy genetikus erre azt mondta: itt a vagy-vagy elve érvényesül: tehát, ha a hímivarsejt egészséges, nem szenvedett károsodást, akkor az embrió megmarad, ha életképtelen, akkor meg sem termékenyül, vagy az első hetekben felszívódik. Remélem sikerül és egészséges babócátok születik:-))) sok sikert!!! :-) megjegyezném zárójelben, a keresztfiam apja a mai napig szívja a füves cigit, a gyereke egy örökmozgó, rosszcsont okos kis 5 éves kópé! :-)
2012. okt. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2012. okt. 9. 09:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

egy ismerősöm férje anno elég bulis életmódot élt, lehet fogyasztott ő mást is....

a csaj nagyon nehezen esett teherbe, de a gyerek rendben van.

2012. okt. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
A tévhitekkel ellentétben a marihuána nem drog,csupán annak állítják be! Nagyon sok országban gyógyászati célokra is alkalmazzák továbbá Hollandiában is legálisan lehet fogyasztani,csak itt nálunk ilyen görcsös a törvény :) ! Magyarul: Ne aggódj a babának az égadta világon semmi baja nem lesz!
2012. okt. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Abszolút egyetértek az előttem szólóval. Vagy-vagy.. Nálunk is hasonló a helyzet, csak mi nem folyamatosan, hanem csak hébe-hóba, kb. Havonta 2x, kb 1évig. Emelett voltak szintetikusak is néha. Mi is tervezzük, 1éve semmi sem volt, és még a baba sem jelentkezik sajnos. Bocs az off-ért, a kérdésedre a válasz, Egyik ismerősöméknél is ez volt ami nálad, az első baba sajnos 2-3 hónaposan meghalt, azóta van egy kislány,fél éves és egészséges.
2012. okt. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, kicsit megnyugodtam:)
2012. okt. 10. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!