Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy birjátok ki a várakozást...

Hogy birjátok ki a várakozást a tesztcsinálásig?

Figyelt kérdés
Én nagyon nehezen, minden este úgy fekszek le, hogy na holnap jó lenne megcsinálni egyet, de "szerencsére" elfelejtem. Még van egy hetem a nem vártig.
2012. okt. 9. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nehezen. Nekem meg csak a napokban volt ovum , a teszteles nekem meg messze van, majd csak 22. utan, ha addig nem jon meg.
2012. okt. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon nagyon nagyon.... NEHEZEN!!!!!!!! :)

Es nekem meg kb 10 napot kell varnom :( es az meg rengeteg kb 20.-ara nem varom!! Es te? Mikorra nem varod?

Un szerintem ellovok egy tesztet 16-17-e korul :) csak mert elso terhessegemet is kimutatta 4 nappal mensi elott :) igaz nagyon nagyon halvanyan de ott volt :)

2012. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én csak 21.én tesztelhetek.én nagyon béna vagyok, képes vagyok 8 tesztet is ellőni egy hónapban. most megfogadtam várok türelmesen. nem tudom hogy fogok kibírni még 12 napot, csak a napokban volt ovum nekem is :-) felraknátok görbéket? boccs az offért...
2012. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én 16-ra nem várom, de szerintem már szombat környékén csinálok egy tesztet. Hátha ovu előtt fogant :)
2012. okt. 9. 18:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Eleinte nehezen, aztán a sokadik hónapban már nem izgattam magam, éltem az életem. Úgy voltam vele hogy minek idegesítsem magam a teszttel, pontosan tudtam mikorra nem várom, és úgy voltam vele hogy nem idegesítem magam előre, hiszen a negatív teszt láttán úgyis csak azt gondolom hogy hátha csak korán teszteltem. Aztán sikerült a dolog. De a következő terhességnél már alapból ezzel fogom kezdeni, felesleges az a sok idegeskedés ami egy negatív teszt miatt van, ami nem is biztos...
2012. okt. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 nappal a nemvárt előtt lett pozitív
2012. okt. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TeLány ***** válasza:

Sziasztok

Nekem ma nem kellene megjönnie, nagyon megjön érzésem an, de remélem elkerül..Tegnap teszteltem egyet, (-) ma reggal is (-) remélem nem jön meg és holnap reggel is tesztelhetek, mert sosam szokott késni...addig reménykedem..ERŐSEN! Egyébként nagyon nehéz kivárni..megértek mindekit aki minden nap tesztelne :);)

2012. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok

Az első babával amikor próbálkoztunk én is nagyon rágörcsöltem. Nagyon akartam, hogy minél előbb összejöjjön. Első próbálkozós hónapunkban sok tesztet csináltam fölöslegesen. Mindegyik negatív lett, pedig én már mindenféle terhességi tünetet beképzeltem magamnak. Aztán jött a szomorú valóság, megjött a menszi, el kellett fogadjam, hogy az első hónapot sikertelenül zártuk. Nagy csalódás volt...

Akkor elhatároztam többet nem tesztelek, csak próbálkozunk ügyesen és ha már nem jön meg a menszi, akkor fogok tesztet csinálni. A következő hónapban valóban így is csináltam. Próbáltam nem erre gondolni, szerettük egymást és ennyi. Aztán eljött a nemvárt napja, a menszi nem jelentkezett. Eltelt egy hét, sehol semmi. Nem nagyon akartam ezzel foglalkozni, féltem egy újabb csalódástól. Aztán Karácsony előtt 3 nappal iszonyatos torkfájásom lett, amit már gyógyszer nélkül nem igazán bírtam. Mielőtt bevettem volna este, elalvás előtt a gyógyszert gondoltam elővigyázatosságból csinálok egy tesztet, ha véletlenül terhes vagyok, nehogy ártsak a gyógyszerrel a babámnak.

Hát akkora pozitív lett, hogy majd kiugrottam a bőrömből.

Most a második babára gyúrunk, ez az első hónapunk. Mondhatom ismét van bennem egy kis adag rágörcsölés, pedig nem akarom. De tudom, hogy ha ez a hónap nem lesz sikeres, akkor ismét alábbhagyok a rágörcsöléssel és majd akkor jön a kistesó, amikor lazábbra veszem a dolgot.

2012. okt. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!