Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom, lehetek terhes?

Nem tudom, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
szóval, valószínű hogy para az egész, de engem 2 hétre kikészített, és most megint ideges lettem. Belara szedésének harmadik hetében feküdtünk le először, utána meg is jött rendesen 2-4 nap között. Mégis furán éreztem magam, fájt, vagy feszült a hasam, szóval vettem 2 tesztet, és megcsináltam 2 héttel azután h amúgy rendesen megjött. Mindkettő negatív lett, meg is nyugodtam, de a hasam még mindig fura, feszít, bár szerintem ez a gyomorideg (elég rossz passzban voltam vagy 2 hétig, nem ettem meg para egész nap), és ráadásul a mellem is nőtt egy kicsit. MOst vagyok a második ciklus után mikor meg kellene jönnie.. én mostmár nem tudom mit gondoljak, de már nagyon elegem van az idegből e miatt. Lehetek e terhes, komolyan? írjatok ennek a hülyének itt :D nem vagyok se tudatlan se tűl fiatal, egyszerűen nem értem mert most kezdtem ezt az egészet.
2009. aug. 5. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem csak parázol! a gyomorfájásod valószínűleg a sok idegeskedéstől van ,de lehet mellékhatás is! Az h a melled megnőtt azt viszont tuti h a tabinak köszönheted(nekem 1 kosárnyit nőtt :D) ne parázz, meg fog jönni, de ha tényleg nagyon kivagy menj el dokihoz, mert már látná ha baba van!

Nyugalom, no para!

19/L

2009. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak az ideg miatt van.azon agyalsz folyamatossan hogy mikor fog megjönni vagy hogy nem e azért nem jön meg mert terhes vagy,tudom min mész keresztül én is ilyen vagyok.dőt volt már mikor direktbe azokat a tüneteket produkáltam ami a terhesség jelei.szal ne izgulj ne gondolj rá meg fog jönni.
2009. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a gyógyszer mellékhatása. Ha nem szűnik, másikat kell íratnod.
2009. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, muszáj volt másokat is hallanom .. amúgy ma megjött 4ik napra, szóval most már leállítom magam :D
2009. aug. 6. 17:57
 5/6 A kérdező kommentje:
jah meg egy hete voltam orvosnál, más miatt , de nézett hüvelyi UH-t, még ha nem is keresett ilyesmit, kellett volna h látszódjon nem?
2009. aug. 6. 18:02
 6/6 anonim ***** válasza:

szia! azt hiszem az első vagyok! nem kellett volna látni a babát, mert ilyenkor még csak a megvastagodott nyálkahártyát lát, ami lehet baba is és mensi is! De neked már nyugi van! nincs miért ezen gondolkodnod! :D

19/L

2009. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!