Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tesztek érzékenység...

Terhességi tesztek érzékenységi szintje?

Figyelt kérdés
Sokszor olvastam már itt hogy különböző teszteknek különböző érzékenységi szintje van. Az mit jelent? Miért lényeges?
2009. aug. 5. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A tesztek általában 25-ös érzékenységűek(a mértékegységet sajnos nem tudom), de vannak már 10-esek is, azok jobbak. Ez azt jelenti, hogy már ennyi hcg hormont képes kimutatni a szervezetedből, amely csak a beágyazódás során kezd el temelődni. A hormon szint napról napra növekszik, változó, hogy kinek mikor mutatja ki a teszt a szervezetében. Azonban minél kisebb a teszt érzékenységét jelölő szám, annál hamarabb kimutatja, ha terhes vagy. Asszem a Clearblue a legérzékenyebb, ami 1800 ft körül van a Dm-ben.
2009. aug. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Clearblue sajna nem a legérzékenyebb, azt hiszem 25-ös,de az tuti, hogy nem a legérzékenyebb!

Cupido:10-es

Lilly: 20 vagy 25

De keress rá itt a keresőben annyi ilyen kérdés volt már!

2009. aug. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Rákerestem, de amit találtam az nekem nem volt elég info. A következő terhességi teszten megnézem hol találom az érzékenységi szintet :)

2009. aug. 8. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!