Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan aki a két...

Van köztetek olyan aki a két mensi között minden nap együtt volt a párjával és mégsem lett pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 13:58
 1/8 sumergo ***** válasza:
Nem ajánlott minden nap együtt lenni, mert nagyon rontja a spermiumok minőségét! Nincs elég idejük megérni.
2012. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hány naponta ajánlott?
2012. okt. 10. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:
2 naponta,és próbáljátok úgy kiszámolni a 2 napot,hogy ovu napján is együtt legyetek!
2012. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi már sok mindent kipróbáltunk... Volt olyan, amikor már csak azért voltunk együtt, hogy baba legyen... Nem jött össze. És mikor lemondtunk róla, és csak azért voltunk együtt, mert szeretni akartuk egymást... akkor sikerült.:) Hidd el nem az a lényeg, hogy minden nap együtt legyetek!
2012. okt. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi minden nap nagyon szeretjük egymást, de ha igy kisebb az esély a babára akkor valahogy kibírjuk azt a 2 napot :) Szorítsatok, hogy nekünk is sikerüljön...
2012. okt. 10. 15:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is arra jutottam, h ha törjük magunk nem lesz siker.. De nekünk még itt a távolság is:(

Mióta próbálkoztok?

2012. okt. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez még csak a 3. hónapunk, de nagyon rosszul viseltem a csalodásokat
2012. okt. 10. 16:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja értem. Mi mióta együtt vis 8hónapja, 2x volt úgy majnem aztán megjött, s az egyiknél 1hetet késett, gondolhatod, h ki voltam. Meg mint írtam nekünk még ott van nehezítésnek a távolság is. Remélem idővel összejön, nektek is s nekünk is.:)
2012. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!