Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan legyünk együtt az...

Hogyan legyünk együtt az ovuláció előtti napon, ha a pozitív ovulációs teszt csak az ovu napján pozitív? Honnan tudom akkor, hogy mikor van az ovu előtti nap?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod. Nem az ovu napján pozitív a teszt, hanem előtte. Az ovu aznapra tehető, mikor a pozitív után először újra negatív lesz a teszt. Tehát a pozitív napokon legyetek együtt.
2012. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Vagyis, ha pl. 15-én pozitív az ovulációs teszt, akkor az az ovuláció előtti nap. 16.-a az ovuláció napja, 17.-e az első dpo?

És akkor ehhez képest ha akkor vagyok együtt a Párommal, amikor pozitív az ovu teszt, és rá egy napra az jó? Vagy mikor legyünk együtt?

2012. aug. 22. 11:14
 3/8 A kérdező kommentje:

Az ovuteszt akkor pozitív csak, ha ugyanolyan erős, mint a kontrol csík, vagy erősebb, mint a kontroll? Halvány pozitív ovu nincs? (mármint, amikor halványabb, mint a kontroll csík? Segítenétek kérlek? Még kezdő vagyok a témában.

Köszönöm

2012. aug. 22. 11:20
 4/8 anonim ***** válasza:

A teszt akkor pozitív, ha legalább olyan erős, mint a kontrollcsík, vagy erősebb!

De nem értem, miért muszáj ennyire az ovu előtti napon együtt lenni!

2012. aug. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem muszáj. Pont ezt kérdeztem, hogy mikor legyünk együtt szted?

:-)

2012. aug. 22. 11:45
 6/8 A kérdező kommentje:
11-14-es kérdésemre is írj vmit, légyszi
2012. aug. 22. 11:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, az ovuteszt akkor pozitív, mikor legalább ugyanolyan erős a tesztcsík, mint a kontroll. Bár olvastam olyat, hogy valakinek sosem szokott annyira erős lenni. Mikor már elkezd halványodni, akkor az már negatív. Amúgy a pozitív napon legyetek együtt, és nem baj, ha még a negatívon is. De ennyire tényleg nem jó beprogramozni. Ha már látod, hogy közeleg az ovud, mert erősödik a teszt, akkor legyetek együtt 1-2 naponta. És akkor nem tudjátok elkerülni.
2012. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. aug. 22. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!