Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a pg 53...

Mi a véleményetek a pg 53 nevű ovulációs tesztről? Használta már valaki? Hogyan kell használni? Mennyibe kerül? Hol lehet ezt beszerezni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Egy fillért sem ér, nagyon kamu az egész, semmire nem hazsnálható.
2012. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Grófházy ***** válasza:

nekem volt/van még.

Nyálat vagy hüvelyváladékot kell rákenni,hagyni megszáradni,és ha páfránylevél szerű mintázata van,akkor termékeny időszak van

nekem bejött,mindig akkor mutatta mikor ovuláltam.

Onnan tudom,hogy párhuzamosan használtam más ovu tesztel

Az eredméyn egy kiscsajszi lett 2 év után


Én most eladnám,mert nekünk már többet nem kell

Ha érdekel írj privit

gyógyszertárba vettem majdnem 3000 Ft volt.

Örök darab,csak meg kell tisztítani a lencsét használat után

2012. okt. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem van, ezt használtam, bejött! :)

Egyik barátnőm tanácsára próbáltam ki, aki egy éven keresztül próbálkozott, és doki javasolta neki, próbálja ki, már az első hónapban összejött a baba, amikor használta.

Én sem szerettem volna húzni az időt hónapokon keresztül, úgyhogy egyből így kezdtünk. Az első hónapban teherbe estem!! :) Azóta már fél éves a kislányom :)


Gyógyszertárban vettem én is, 2000 ft körül volt, de nem emlékszem pontosan. De mivel akárhányszor használható így jó befektetés, mert az egyszer használatos ovu tesztek igen borsosak, ahogy néztem, és ha nem jön össze egyből, akkor lehet veszegetni...


Én nyálból néztem. Reggelente azzal kezdtem, hogy mikor felkeltem egy kis nyálat kentem rá, mivel se enni, se inni nem szabad előtte valameddig, így szerintem reggel a legpraktikusabb. Mikor megszárad rajta a nyál, akkor bele kell nézni fény felé tartva a mikroszkópba, és látod, hogy milyen a mintázat. Ha olyan "amőbás", akkor nincs peteérés, ha páfrányos, akkor jóóó!!!

Én hó elejétől néztem, mármint amikor elmúlt a mensi, azért, hogy legyen gyakorlatom, hogy biztosan meg lehessen különböztetni, és így nagyon egyszerű volt, könnyen meg lehet különböztetni!


Úgyhogy én ajánlom!

2012. okt. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy hónapig használtam nyállal, de nem jött be.

Az eredmény meglett, de nem a segítségével, mert a teszt szerint nem volt ovulációm. Szerencsére a teszt eredménye nélkül is sikerült teherbe esni. Nem is értem, miért vettem meg, előtte hónapban határoztuk el a babaprojektet. Talán biztosra akartam menni, és túl sokat került a szemem elé a neve. :)

31+3 hkm

2012. okt. 11. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem két barátnőm is használta, mind a kettő ki is dobta.

Az egyiknek nem mutatott semmit, pedig volt peteérése, a másiknak meg állandóan peteérést mutatott.

Az ovulációs teszt szerintem jobb.

2012. okt. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha van közöttetek aki nem használja, és ingyen megválna tőle, küldje már el a kérdezőnek!

Vagy nekem :-D

2012. okt. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!