Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent az, hogy HŐT...

Mit jelent az, hogy HŐT mérni? Én még kezdő vagyok, most tervezzük a babát hogyan sikerülhet könnyedén teherbe esni? Hol lehet ilyet beszerezni és hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
2009. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha most tervezitek és eddig soha nem próbálkoztatok, szerintem elég, ha megnézed a menstruációs ciklusod alapján, hogy mikor van peteérésed, és akkor hajráztok a pároddal.


Drukk, hogy minél előbb + tesztes legyél te is :)


egy anyuka és km

2009. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor kezdjük az elején: Először is regisztrálj a ciklus.hu oldalon és ott tudod majd vezetni a hődet. A hőt mérni annyit jelent, hogy reggel mielőtt felkelnél az ágyból mérd meg a hőd, min. 5 percig hagyd bent a hőmérőt. A hőmérő lehet digitális vagy hagyományos. A digitális hőmérőt is 5 percig hagyd bent, ne vedd ki az első csipogás után. A hődet legjobb nyelv alatt mérni vagy hüvelyben (én nyelv alatt mérem). FONTOS!: mindig ugyan abban az időben mérd!!! :) Ha van még kérdésed, nyugodtan írhatsz privátban is. De a lényeg ennyi! Jó babavárást!
2009. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
12:48-as vagyok: a menstruációdtól visszaszámolva a 14. napon szokott lenni a peteérés. Ez a hőben úgy jelentkezik, hogy felugrik a hő 3-4 tizedet. :)
2009. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!